SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek choruje na serce? Ojciec Hani może umrzeć

M jak miłość. Darek choruje na serce? Ojciec Hani może umrzeć

25.01.2016, godz. 20:22
M jak miłość odc. 1200. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1200. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Darek Maj (Marcel Sabat) wraca do "M jak miłość" i wciela w życie swój nikczemny plan. W 1194 odcinku "M jak miłość" bezpłodny były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek) podjudzony przez swoją matkę Katarzynę (Grażyna Strachota) postanowi odzyskać Hanię (Maja Marczak), a do tego będzie potrzebna mu Natalia, którą owinie sobie wokół palca! Przebiegły ojciec Hani wmówi Natalce, że jest ciężko chory na serce i zależy mu na kontaktach z córką.

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Darek Maj z "M jak miłość" jest ojcem Hani, ale wyparł się jej, by założyć rodzinę ze swoją niemiecką narzeczoną. Wszystko zmieniło się kiedy dowiedział się, że po wypadku w Grabinie stał się bezpłodny. Już nigdy nie będzie mógł mieć dzieci, właśnie dlatego tak nagle przypomina sobie o Hani!

Zobacz: M jak miłość. Darek wraca, by odzyskać Natalkę! Ojciec Hani znów w Grabinie

Chłopak razem ze swoją zaborczą matką obmyśla dokładny plan odzyskania Hani. - Żeby odzyskać Hanię, najpierw muszę zdobyć Natalkę - mówi przekonany Darek i ma rację. Jego intryga działa, bo Natalka wierzy we wszystkie jego kłamstwa!

W 1194 odcinku ''M jak miłość'' ojciec Hani kłamie, że jest śmiertelnie chory, że ma wadę serca. W ten sposób będzie chce wzbudzić litość w byłej dziewczynie, którą porzucił, gdy jeszcze była w ciąży. - Jestem chory. W moim przypadku wszystko się może zdarzyć w każdej chwili...

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek pokłócą się o Darka! Ojciec Hani zdobędzie Natalię?

Darek liczy na to, że Natalka się nad nim zlituje i pozwoli mu widywać Hanię. Jedyną osobą, która nie nabiera się na opowieści Darka jest Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski). - A jeśli... on naprawdę się zmienił? I tęskni za Hanią? I jest chory?

- I cholernie cwany! Sorry, ale jakoś nie wierzę w te jego rewelacje... Tyle razy cię oszukał, zawiódł! Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Nie ufam draniowi i moim zdaniem on nadal próbuje tobą manipulować!

Leśniczy od razu odkrywa podstęp i ostrzega Natalkę, ale między przyjaciółmi dochodzi tylko do kłótni. Tymczasem Darek ogłasza swój triumf i chwali się matce, że udało mu się przekonać do siebie Natalkę.

-Wygląda na to, że szykuje się przełom w moich relacjach rodzinnych - cieszy się przebiegły ojciec małej Hani.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: