SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna odwiedza Rafała w psychiatryku. Szaleniec, który chciał ją zabić wróci do Grabiny?

M jak miłość. Anna odwiedza Rafała w psychiatryku. Szaleniec, który chciał ją zabić wróci do Grabiny?

25.01.2016, godz. 20:11
M jak miłość odc. 1194. Rafał (Przemysław Bluszcz), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odc. 1194. Rafał (Przemysław Bluszcz), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Psychopata Rafał (Przemysław Bluszcz) wraca do "M jak miłość"! Nieobliczalny szaleniec, który podpalił dom Mostowiaków w Grabinie, chciał zabić Annę (Tamara Arciuch) i Ewę (Dominika Kluźniak) znów pojawia się w 1194 odcinku "M jak miłość". Ale na szczęście nie w Grabinie. Anna razem z Ewą jedzie do szpitala psychiatrycznego, w którym od kilku miesiący leczy się Rafał, bo psychol wysłał do niej list z prośbą o wybaczenie. Rafał ma nadzieję, że wkrótce zakończy leczenie i będzie mógł wrócić do dawnego życia.

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Blady strach znów padnie na mieszkańców Grabiny i rodzinę Mostowiakówz "M jak miłość"? Chory psychicznie Rafał Gołębiewski, były dozorca z siedliska, który obsesyjnie zakochał się w Annie i chciał ją spalić razem z domem Mostowiaków nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

W 1194 odcinku "M jak miłość" Anna i Ewa jadą razem do psychiatryka gdzie leczy się Rafał. Gruszyńska chce odwiedzić szaleńca, bo niedawno dostała od niego list z prośbą o przebaczenie. Teraz naiwnie wierzy, że psychol się zmienił, a leczenie przyniosło skutki. Chce mu dać drugą szansę, żeby naprawił swoje błędy z przeszłości, krzywdy, które wyrządził jej i Mostowiakom.

Pobyt Rafała w szpitalu psychiatrycznym pozwolił mu inaczej spojrzeć na swoje życie, zrozumieć, co było w nim złego. Teraz szaleniec czuje się dużo lepiej i marzy tylko o tym, by wrócić do normalności. Choć nie wspomina o Grabinie, to nie wyklucza takiej możliwości, że znów pojawi się w rodzinnej wsi Mostowiaków. 

Patrz: M jak miłość. Marcin odchodzi z firmy ojca. Romans Grzegorza niszczy rodzinę

Jest już ze mną o dużo lepiej… Biorę leki i mam nadzieję, że w końcu mnie z tego wyciągną. Że się wyleczę i... może kiedyś będę mógł wrócić do normalnego życia – przyznaje Rafał, który próbuje wzbudzić w Annie litość.

- Na pewno. Ja też w to wierzę... - odpowiada Anna, która ślepo wierzy w jego cudowną przemianę, skruchę, którą jej okazuje.

- Nie mogę uwierzyć, że pani jest tutaj. Była pani dla mnie taka dobra, okazała tyle serca, a ja… Zrobiłem coś takiego... Nie mogę sobie tego darować…

Podczas rozmowy z psychopatą pociesza go i zapewnia, że rozumie, że kiedy chciał ją zabić nie był sobą. Mało tego, proponuje mu swoją pomoc. - Nie był pan wtedy sobą... Ja to wiem…

Jest pani aniołem, pani Aniu. Ale ja zawsze to wiedziałem… – przyznaje Rafał, a na jego twarzy pojawia się ten charakterystyczny uśmiech, który może zwiastować tylko kłopoty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: