SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka i Tomek okłamią Joasię, by razem wychować swoje dziecko

M jak miłość. Agnieszka i Tomek okłamią Joasię, by razem wychować swoje dziecko

19.01.2016, godz. 21:11
M jak miłość odc. 1194. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1194. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W ''M jak miłość'' Agnieszka (Magdalena Walach) powiedziała Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) prawdę o dziecku, które urodzi się już za cztery tygodnie. Mimo to nie chce, by jej sekret ujrzał światło dzienne i prosi byłego kochanka o dyskrecję. W 1194 odcinku ''M jak miłość'' Agnieszka namawia Tomka, żeby urywał prawdę przed Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) - dla własnego dobra i dobra swojej rodziny!

"M jak miłość" odcinek 1194 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek z "M jak miłość" wie już, że Agnieszka urodzi jego córkę, a teraz postanowia zataić ten fakt przed Asią! Nie sam. Namawia go do tego właśnie Olszewska.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

Chodakowski nie może się otrząsnąć z szoku wiedząc, że lada moment na świat przyjdzie jego córka. Boi się, bo wie, że to negatywnie płynie na jego relacje z Asią, która też spodziewa się jego dziecka.

- Nie wiem, co robić? Mam udawać, że nic się nie stało? Grać przed Joasią, okłamywać ją? Nie potrafię… – stwierdza Chodakowski gdy kolejny raz odwiedza Agnieszkę. Jednak Olszewska przekonuje go, by nadal milczał…

- Nie zdradziłeś Joanny... To się stało wcześniej.
- Teraz to bez znaczenia.

- Tomek, a co zyskasz, jak powiesz prawdę? Zburzysz wasz spokój, rozbijesz rodzinę... Tego chcesz? Chyba nie. Powiedziałam ci o tym tylko dlatego, że chcę zabezpieczyć nasze dziecko, żeby... jeśli coś mi się stanie, nie zostało na świecie samo. Ja naprawdę niczego od ciebie nie oczekuję... Poradzę sobie, wychowam je sama! - zapewnia byłego kochanka.


- To jest też moje dziecko. Chcę uczestniczyć w jego życiu - zapowiada Tomek, który nie wie co powinien zrobić, ale nie chce okłamywać swojej ukochanej.


- W porządku, rozumiem. Ale nie możemy krzywdzić nikogo.
- Na to jest chyba za późno... - zauważa Tomek.

Zobacz: M jak miłość. Marcin odchodzi z firmy ojca. Romans Grzegorza niszczy rodzinę

Przez jakiś czas Tomek i Agnieszka będą ukrywali fakt, że dziewczynka, która niedługo się urodzi jest owocem ich wspólnie spędzonej nocy. Już w 1194 odcinku "M jak miłość" Asia zaczyna jednak przeczuwać, że coś tu nie gra. - Czuję, że mi się wymykasz i... boję się, że dzieje się coś złego...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: