SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wypadek Wojtusia. Joasia i Tomek w panice

M jak miłość. Wypadek Wojtusia. Joasia i Tomek w panice

13.01.2016, godz. 08:08
M jak miłość odc. 1193. Wojtuś (Feliks Matecki), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1193. Wojtuś (Feliks Matecki), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Co się stanie z Wojtusiem (Feliks Matecki) w ''M jak miłość''? W 1193 odcinku ''M jak miłość'' syn Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) spadnie z drabinek. Po drobnym wypadku w szkole, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zabierze chłopca do przychodni Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Olka (Maurycy Popiel), a na miejscu spotka Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach). Wtedy się zacznie...

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mały Wojtuś z "M jak miłość" spadnie z drabinek na placu zabaw, a Asia zabierze chłopca do przychodni.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka wybiera imię dla dziecka. Jak nazwie swoją córkę?

Na miejscu Joanna spotka ciężarną Agnieszkę, a przez korytarz przewinie się jeszcze osierocony Maciuś (Franciszek Przanowski). Olszewska utnie sobie z Wojtusiem krótką pogawędkę.

- Przewróciłem się i zaraz taka panika. Najpierw pani wychowawczyni spanikowała, potem Asia. Jeszcze tatę w to wkręciły. Dzwoniły do mnie. Później ciocia Marysia przestraszyła się tak, że nie wiem co. To nic złego, po prostu zagipsują mnie, bo spadłem z drabinki. Prawdziwa histeria - wyjaśni jej chłopiec.

Nieco zaskoczona tym wyznaniem Agnieszka wytłumaczy Wojtusiowi, że to wspaniałe, że rodzina się o niego martwi i tak się troszczy. Bo to dowód na to, że bliskim mu na nim zależy. Agnieszka zda sobie sprawę, że ona jest zupełnie sama.

Marysia zabierze Wojtusia do lekarza i na zdjęcie rentgenowskie, który wykaże, że chłopcu nic się nie stało. Skończyło się tylko na niegroźnych stłuczeniach.

Ciąg niezaplanowanych zdarzeń sprawi, że Olszewska postanowi powiedzieć Tomkowi prawdę o dziecku.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

Olszewska, która do tej pory chciała zachować dla siebie największą tajemnicę poczęcia córki, teraz sama do wszystkiego się przyzna. Co zrobi Tomek i czy Wojtuś w końcu domyśli się, że będzie miał siostrzyczkę?

Chodakowski będzie wściekły i ukryje przed Asią i dziećmi fakt, że Agnieszka urodzi jego dziecko. Wiadomo jednak, że kłamstwo ma krótkie nogi!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź fokus.tv - oglądaj seriale i filmy za darmo na VOD!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: