SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek dowie się, że Agnieszka urodzi mu córkę i nie powie o tym Joasi

M jak miłość. Tomek dowie się, że Agnieszka urodzi mu córkę i nie powie o tym Joasi

18.01.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1193. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1193. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" wreszcie pozna prawdę o dziecku Agnieszki (Magdalena Walach) i dowie się, że to on jest ojcem! W 1193 odcinku ''M jak miłość'' Olszewska za namową Marcina (Mikołaj Roznerski) poprosi byłego ukochanego, by w razie jej śmierci zaopiekował się swoją córką. Tomek będzie wściekły! Chwilę później jednak stan Agnieszki drastycznie się pogorszy. Problemy ze zdrowiem, bardzo silne skurcze nie zwiastują niczego dobrego. Czy Agnieszka straci dziecko Tomka?

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcinowi uda się przekonać Agnieszkę, że samotne macierzyństwo to bardzo ciężka sprawa. Po rozmowie z sąsiadem Agnieszka postanowi powiedzieć Tomkowi prawdę o dziecku.

Zobacz: M jak miłość. Romans Andrzeja i Pauliny. Budzyński wyprowadzi się od Marty

W 1193 odcinku ''M jak miłość' prokuratorka wyzna Tomkowi, że to on jest ojcem jej nienarodzonej córeczki. Zrobi to tuż po tym jak źle się poczuje i przyjedzie do niej lekarz, który poda jej leki rozkurczowe. - Jeżeli nie powiem ci tego dzisiaj, to już chyba nigdy. Chodzi o naszą córkę... - zacznie tę trudną rozmowę Agnieszka.

Policjant będzie wściekły, że Agnieszka oszukiwała go w tak ważnej sprawie.

- Dlaczego przez ten cały czas tak strasznie mnie okłamywałaś? Dlaczego? - zapyta rozgniewany Chodakowski.

Dopiero wtedy Chodakowski zrozumie zagrywkę Roberta (Marek Szkoda), który prosił go, by zaopiekował się ciężarną Olszewską i jej dzieckiem.

Tomek będzie zły, ale daruje sobie kłótnię z Agnieszką, bo w jej stanie to może być groźne dla ich dziecka.

- Nie chcę nic od ciebie, niczego nie oczekuję, nie chcę, żebyś w tym uczestniczył, żebyś się angażował. Nie chcę nawet, żebyś o tym komukolwiek mówił. Ale gdyby mi się coś stało, gdyby mnie zabrakło chciałabym wiedzieć, że zajmiesz się naszą córką, tylko tyle... - wyjaśni Agnieszka.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Co wydarzy się dalej? Czy Tomek i Agnieszka stracą dziecko? Wstrząśnięty Chodakowski wyjdzie od byłej kochanki i zupełnie nie będzie wiedział co robić. Przede wszystkim czy powiedzieć o wszystkim Joasi, którą tak kocha.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: