SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nie chce być z Izą

M jak miłość. Marcin nie chce być z Izą

19.01.2016, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" sam nie wie czego chce. W 1193 odcinku ''M jak miłość'' daje się porwać namiętności i spędza upojny wieczór w towarzystwie Izy (Adriana Kalska), a chwile później znów ją odtrąca! Co będzie z Izą i Marcinem w ''M jak miłość''? Wydaje się, że są sobie przeznaczeni, jednak ojciec Szymka (Staś Szczypiński) nie jest chyba gotowy na kolejny, poważny związek... Wciąż tęskni za Kasią (Agnieszka Sienkiewicz).

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Izą i Marcinem w "M jak miłość"? Czy połączy ich romans, a może skończy się tylko na przyjaźni i kilku pocałunkach?

W 1193 odcinku "M jak miłość" śliczna kuratorka odwiedza przystojnego, samotnego ojca, ale on nie jest w nastroju na amory. Nawet wspólna kolacja nie układa się jej myśli, bo Chodakowski jest jakiś nieobecny.

Zobacz: M jak miłość. Marcin nakryje ojca z nianią Szymka! Grzegorz sypia z Emilką

- Marcin, czy coś jest nie tak? Czuje się dziś tutaj jak intruz... - stwierdza w końcu Iza, gdy zauważa dziwne zachowanie Marcina. - Nie, nie o ciebie chodzi. Mam po prostu takie problemy rodzinne.
- Może mogłabym w czymś pomóc?
- To może pomożesz mi znaleźć nową nianię?
- A co znów Emilka zrobiła?
- Oprócz tego, że przespała się z moim ojcem to nic takiego w zasadzie... - martwi się Chodakowski, a Lewińska proponuje swoją pomoc i obiecuje zająć się Szymkiem w czasie swojego urlopu.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

Po chwili Iza i Marcin zaczynają się namiętnie całować. W objęciach Chodakowskiego kuratorce nie znika uśmiech z twarzy. Brunetka proponuje, żeby to powtórzyli, ale Marcin najwyraźniej nie ma na to ochoty.

-Wiesz, co. Może jednak tak się nie spieszmy? Ułóż sobie tam, co masz sobie ułożyć, tak żebyś wiedziała czego chcesz - mówi Marcin i biegnie do syna. Iza czuje się dość niekomfortowo... Chodakowski znów ją trzyma na dystans. A wydawało się, że już są na dobrej drodze, by zostać kimś więcej niż tylko przyjaciółmi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: