SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek po śmierci ojca trafia do pogotowia opiekuńczego

M jak miłość. Maciek po śmierci ojca trafia do pogotowia opiekuńczego

18.01.2016, godz. 21:02
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co będzie z Maćkiem (Franciszek Przanowski) z "M jak miłość" po śmierci jego ojca? Czy Maciuś zamieszka z Olkiem (Maurycy Popiel) i Magdą (Anna Mucha)? 9-letni osierocony chłopiec nie chce przebywać w pogotowiu opiekuńczym, bo dręczą go starsi koledzy. W 1193 odcinku ''M jak miłość'' symuluje kłopoty z barkiem, żeby odwiedzić Chodakowskiego w przychodni i poprosić o pomoc. Czy Olek zabierze Maćka do siebie?

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1193 odcinku ''M jak miłość'' Olek będzie akurat przyjmować w przychodzi Agnieszkę (Magdalena Walach), gdy w jego gabinecie bez zapowiedzi zjawi się Maciek.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem? Tomek podejrzewa ich o romans

Chłopiec, którego ojciec umarł na zawał trafił do pogotowia opiekuńczego, bo nie ma nikogo, kto mógłby się nim zająć. Maciuś jednak ucieka z ośrodka, bo chce być z Olkiem i Magdą. W 1193 odcinku ''M jak miłość'' chłopiec symuluje, że boli go bark, ale szybko przyznaje się do kłamstwa.

–Ja tylko udawałem - przeprosi chłopiec.
-A udawałeś, bo?
-Nie chce zostać w tym głupim ośrodku.
-Maciek, ja rozumiem, że jest ci ciężko i tęsknisz za tatą.
-Też. Ale tam jest dwóch starszych chłopaków, którzy się ze mnie wyśmiewają. Może mógłby pan mnie zabrać do szpitala? Powiedzieć, że z moim brakiem jest źle. Ja umiem dobrze udawać. Zrobimy tak? – prosi Maciuś, ale to nierealne.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek nie zostanie ojcem! Joasia nie będzie w ciąży

Czy Olek da się namówić i zgodzi się na adopcję Maćka? W nowych odcinkach ''M jak miłość'' lekarz będzie miał przed tym opory, za to jego żona nie będzie miała nic przeciwko. Zawsze marzyła o dziecku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: