SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem

M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem

18.01.2016, godz. 21:16
M jak miłość odc. 1193. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1193. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ciąża Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" jest dla Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) ziszczeniem najgorszych koszmarów. Od samego początku Tomek nie chciał dziecka, ale zgodził się, bo wiedział jak Asia bardzo tego pragnie. W 1193 odcinku "M jak miłość" ukochana pokazuje mu wynik testu ciążowego i cała rozpromieniona obwieszcza, że będą mieli dziecko. Chodakowski przeżywa szok. Nie tylko dlatego, że wcale nie chce zostać ojcem. Głównie dlatego, że właśnie się dowiedział, że Agnieszka (Magdalena Walach) za miesiąc urodzi jego córkę...

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia z "M jak miłość" będzie w ciąży z Tomkiem? Na razie wskazują na to tylko mdłości, zawroty głowy i wynik testu ciążowego, który w 1193 odcinku "M jak miłość" robi Joanna.

Na widok dwóch kresek na teście szaleje z radości. W końcu udało jej się zajść w ciążę z Tomkiem, a sama świadomość, że za 9 miesięcy będzie mamą wbudza w niej euforię. Szczęśliwa Asia nie upewnia się jednak, że spodziewa się dziecka u ginekologa. Tak bardzo czekała na ten moment, że w 1193 odcinku "M jak miłość" od razu mówi o ciąży Tomkowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka straci dziecko Tomka?

Niestety wybiera najgorszy z możliwych momentów. Tomek właśnie wraca od Agnieszki, która po wielu miesiącach przyznała się mu, że dziecko, które urodzi jest jego, a nie Roberta (Marek Szkoda). Poprosiła też Chodakowskiego, by zajął się ich córeczką gdyby jej się coś stało.

Tomek z trudem przyjmuje do wiadomości, że zostanie ojcem dziecka Agnieszki. Przez jakiś czas włóczy się po mieście próbując zebrać myśli i zastanowić się jak powiedzieć o tym Joasi. W końcu wraca do swojego mieszkania, gdzie czeka już na niego Joanna z testem ciążowym.

- Jestem w ciąży... Będziemy mieli dziecko. Ja wiem, że nie chciałeś mieć kolejnego dziecka, zrobiłeś to ze względu na mnie, ale jestem naprawdę szczęśliwa. Nie cieszysz się? - pyta zasmucona Joasia widząc reakcję Tomka.

Patrz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Joanna nie będzie w ciąży z Tomkiem

Chodakowski nie wie co odpowiedzieć. - Cieszę się, tylko w szoku jestem... - wykrztusza w końcu, ale kłamie, bo wcale nie chce mieć dziecka z Asią, nie teraz kiedy poznał prawdę o ciąży Agnieszki.

- A co mi chciałeś powiedzieć? - niepokoi się Joasia, bo przeczuwa, że Chodakowski czegoś jej nie mówi.
- Chciałem ci powiedzieć, że ten wyjazd do Barcelony może się przeciągnąć. Może nawet kilka tygodni - okłamuje ją Tomek, który planuje wykorzystać ten pretekst, by być blisko Agnieszki. W końcu ciężarna była kochanka bardzo go teraz potrzebuje.

Joasia martwi się, ale okazuje mu swoje zrozumienie. - To nic, damy sobie radę. Damy radę. Najważniejsze, że się już udało - wyznaje tuląc się do Tomka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: