SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka ma romans z Marcinem? Tomek coś podejrzewa

M jak miłość. Agnieszka ma romans z Marcinem? Tomek coś podejrzewa

19.01.2016, godz. 20:25
M jak miłość. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Byli kochankowie z "M jak miłość" wrócą do siebie i będą rodziną?! Ostatnio Agnieszkę (Magdalena Walach) i Marcina (Mikołaj Roznerski) połączyła silna więź. Chodakowski jest powiernikiem największej tajemnicy Agnieszki - że urodzi dziecko Tomka (Andrzej Młynarczyk). A ponieważ są sąsiadami i często się widują to w 1193 odcinku "M jak miłość" Tomek jest przekonany, że znów mają romans. Z trudem panuje nad zazdrością o Agnieszkę...

"M jak miłość" odcinek 1193 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciężarna Agnieszka Olszewska z "M jak miłość" na własne życzenie wybrała los samotnej matki. Kiedy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka Tomka postanowiła, że jej były kochanek nigdy się o tym nie dowie.

Tajemnicę Agnieszki poznał jednak Marcin. I to właśnie on, od dłuższego czasu, przekonuje Olszewską, by wyznała Tomkowi całą prawdę o dziecku. Jako samotny ojciec Szymka (Staś Szczypiński) doskonale wie, jak trudno jest wychowywać dziecko w pojedynkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Wypadek Wojtusia. Joasia i Tomek w panice

W 1193 odcinku "M jak miłość" Marcin odwiedza Agnieszkę, która wciąż zastanawia się jak postąpić, by nie skrzywdzić Tomka i jego obecnej partnerki, Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Podczas wizyty w przychodzi u Olka (Maurycy Popiel) poznała 9-letniego Maćka (Franciszek Przanowski), który został sam na świeci, bo właśnie zmarł jego ojciec, Krzysztof Romanowski (Robert Wabich).

Agnieszka nie chce skazywać swojej córki na ten sam los. Przecież gdyby coś się stało Olszewskiej, to jej dziecko będzie sierotą, choć ma ojca... Przyszła mama, która już za miesiąc urodzi dziecko Tomka dzwoni do Chodakowskiego i prosi go o spotkanie.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka powie Tomkowi, że urodzi jego dziecko

Tomek zjawia się u Agnieszki akurat w chwili gdy są u niej Marcin z Szymkiem. Widząc jak jego bratanek czule całuje Olszewską w policzek utwierdza się tylko w swoich podejrzeniach, że znów mają romans. Zdenerwowana Agnieszka od razu uprzedza Tomka, że chce mu powiedzieć coś ważnego.

Chodakowski domyśla się co to może być. - Ty i Marcin? Znów jesteście razem... - stwierdza i jakby wbrew sobie dodaje, że nie ma nic przeciwko temu, bo przecież to już nie jego sprawa. Olszewska zaprzecza i zapewnia Tomka, że z Marcinem łączy ją tylko przyjaźń.

Po chwili wyznaje mu prawdę o ich dziecku. Chodakowski jest w szoku słysząc, że była kochanka urodzi mu córkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: