SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Weronika kusi Piotrka na seks w pracy

M jak miłość. Weronika kusi Piotrka na seks w pracy

18.01.2016, godz. 07:46
M jak miłość odc. 1179. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra)
M jak miłość odc. 1179. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra) foto:

Piotrek (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" ulegnie Weronice Urbańskiej (Katarzyna Hołtra)? W 1192 odcinku ''M jak miłość'' prawniczka kusi kolegę z pracy i namawia go na seks! Marta (Dominika Ostałowska) ma dość pewnej siebie blondynki. Weronika prosi Zduńskiego, by wstawił się za nią u przełożonej, a odwdzięczyć chce mu się w naturze! Mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) przyjmie niemoralną propozycję wspólniczki?

"M jak miłość" odcinek 1192 - poniedziałek. 18.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Weronika w końcu zaciągnie Piotrka do łóżka? W 1192 odcinku ''M jak miłość'' koleżanka z pracy składa Zduńskiemu niemoralną propozycję!

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maciusia?

Kilka dni temu Weronika podpadła Marcie. Budzyńska wezwała ją do kancelarii w sprawie służbowego wyjazdu do Opola, a ona tylko ją obraziła i stwierdziła, że ona już nie ma z tą sprawą nic wspólnego, bo oddała ją Monice (Anna Wendzikowska).

Marta sprawdziła to, ale Monika nie potwierdziła zeznań nowej prawniczki. Budzyńska nie może tego dłużej tolerować i w 1192 odcinku ''M jak miłość'' wzywa Urbańską na dywanik.


Przeczytaj: M jak miłość. Anna w szpitalu psychiatrycznym u psychopaty Rafała

Weronika zaczyna obawiać się o swoją posadę i prosi Piotrka, by się za nią wstawił w zamian oferuje seks.

- Sytuacja była taka, że miałam mnóstwo pracy z tym pozwem zbiorowym. Oprócz tego prowadzę swoje sprawy w swojej kancelarii. A na to wszystko Adam zrzucił na mnie to Opole. Uznałam, że nie jestem w stanie się tym rzetelnie zająć i prosiłam go, żeby przekazał tę sprawę Monice - tłumaczy młodszemu koledze Urbańska.


Piotrek zauważa, że Weronika coś kręci. - Zaraz, ale mówiłaś, że ty jej sprawę przekazałaś.Prawniczka jednak nie daje się zbić z tropu.

- Taki miałam zamiar, ale wtrąciła się twoja ciotka. Swoją drogą mam wrażenie, że ona robi wszystko, żeby zakończyć naszą współpracę. Nie wiesz jakie są kobiety - zrobią wszystko, żeby zgnębić młodszą i ładniejszą. Mógłbyś z nią porozmawiać, żeby jakoś to załagodzić

- Ty namieszałaś, a ja mam to wszystko odkręcać? - Zduński jest w szoku, że Weronika chce się nim wyręczyć.
- Piotrusiu wiem, że sobie poradzisz, jakoś to załatwisz, a ja potrafię się odwdzięczyć... - prawniczka odważnie prpponuje Zduńskiemu seks, ale on nie zamierza skorzystać.

- Zwariowałaś?
- Nie zwariowałam i nie żartuję - dodaje uwodzicielsko Urbańska.

Mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) jest oburzony zachowaniem Weroniki. Monika także narzeka na Urbańską, która wyręcza się wszystkimi w pracy, a przecież zarabia całkiem sporo. Marta zwolni seksowną prawniczkę z kancelarii?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: