SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Romanowski umiera na serce. Maciek zostaje sierotą

M jak miłość. Romanowski umiera na serce. Maciek zostaje sierotą

18.01.2016, godz. 18:14
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dramatyczna śmierć w "M jak miłość". Chory na serce Krzysztof Romanowski (Robert Wabich) umiera w szpitalu w 1192 odcinku "M jak miłość", a jego syn Maciek (Franciszek Przanowski) zostaje sierotą. Ponieważ chłopiec nie ma nikogo, kto mógłby się nim zaopiekować, to Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) biorą go do siebie. Chodakowscy marzą o adopcji dziecka. Teraz los zsyła im Maćka, który po śmierci ojca potrzebuje kochającej rodziny.

"M jak miłość" odcinek 1192 - poniedziałek. 18.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Magda i Olek z "M jak miłość" adoptują Maciusia i tym samym spełnią swoje największe marzenie o tym, by zostać rodzicami? Wszystko na to wskazuje. Śmierć Romanowskiego jest nieszczęśliwym zrządzeniem losu, ale  daje Chodakowskim szansę na to, żeby mieć dziecko.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maciusia?

Kim jest Maciuś z "M jak miłość"? Uroczy chłopiec po raz pierwszy pojawił się w "M jak miłość" w styczniu 2015. Razem ze swoim ojcem, Krzysztofem Romanowskim, przyszedł do kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Romanowski był klientem Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek).

Kiedy samotny wdowiec trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca, Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) wzięli Maciusia do siebie. Przez kilka dni Maciek mieszkał w ich domu na Deszczowej. Ostatnio ponownie pojawił się w życiu Zduńskich i od razu podbił serca Magdy i Olka. To oni otoczyli go opieką, gdy Maciuś wskutek wypadku cierpiał z powodu bólu ręki.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna w szpitalu psychiatrycznym u psychopaty Rafała

W 1192 odcinku "M jak miłość" Romanowski kolejny raz ma poważne kłopoty z sercem. Ojciec Maćka prosi Kingę, by zaopiekowała się chłopcem. Maciuś ostatecznie jednak zostaje na noc u Magdy i Olka.

Chodakowska robi wszystko, by Maciek znów się uśmiechał. - Wiem, że boisz się o tatę... Ale uwierz mi, ten strach można oswoić. Jak psa albo kota… Znam się na tym jak nikt! Też mam chore serce...


Wieczorem ze szpitala przychodzi tragiczna wiadomość - Romanowski nie żyje, a Maciuś musi trafić do ośrodka opiekuńczego. - Zmarł ojciec Maćka… Zawał. Boże, Olek… Ja… Ja nie wiem… Jak my to powiemy Maćkowi?! - martwi się Magda.

Chodakowscy, którzy bardzo zżyli się z chłopcem, wszelkimi możliwymi sposobami próbują go uchronić przed pobytem w ośrodku. Tym bardziej, że zrozpaczony Maciuś w 1193 odcinku "M jak miłość" błaga Olka o pomoc.

Magda i Olek decydują się wziąć Maćka do siebie, ale nie jest to takie proste, bo przecież wciąż starają się o zgodę na adopcję dziecka. Dają mu też telefon komórkowy, żeby mógł się z nimi zawsze skontaktować. Kilka dni później Maciek ucieka z ośrodka do Chodakowskich...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: