SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda matką zastępczą Maćka. Razem z Olkiem adoptują Maciusia?

M jak miłość. Magda matką zastępczą Maćka. Razem z Olkiem adoptują Maciusia?

18.01.2016, godz. 20:18
M jak miłość odc. 1192. Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1192. Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" sprawdzi się w roli mamy? Razem ze swoim mężem Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel) marzą o dziecku i starają się o adopcję. W 1192 odcinku "M jak miłość" los zsyła im 9-letniego Maćka, syna Romanowskiego (Robert Wabich), dawnego klienta Piotrka (Marcin Mroczek). Kiedy ojciec Maciusia trafia do szpitala, Magda bierze chłopca do siebie. I świetnie sobie radzi jako zastępcza matka. Przy niej Maciek na moment zapomina o chorobie taty.

"M jak miłość" odcinek 1192 - poniedziałek, 18.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dla Magdy i Olka z "M jak miłość" adopcja jest jedyną szansą na założenie rodziny. Chodakowscy nie mogą mieć własnych dzieci, bo w przypadku Madzi, która jest przecież po przeszczepie serca, ciąża byłaby zbytnim obciążeniem dla organizmu.

Poza tym Magda stale przyjmie leki zapobiegące odrzuceniu przeszczepu, które mogłby zagrażać życiu dziecka. Jeszcze przed ślubem zakochani zdecydowali się na adopcję. Przyspieszyli nawet ceremonię, by od razu złożyć papiery do ośrodka adopcyjnego. I dostali pozytywną odpowiedź.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Olek będą mieli syna. Adoptują Maciusia po śmierci jego ojca

W 1192 odcinku "M jak miłość" Magda stresuje się przed planowaną adopcją. Zdaje sobie sprawę, że dziecko, które adoptują może dźwigać ze sobą bagaż bolesnych doświadczeń. Nie wie czy da sobie radę z wychowaniem takiego dziecka, czy jej miłość wystarczy, by córka lub syn ją zaakceptowali, czy uda im się zbudować prawdziwe, rodzinne relacje.

Olek pociesza żonę, że wszystko się ułoży jak już zostaną rodzicami. Ale Madzi niewiele to pomaga. Właśnie wtedy los kolejny raz stawia na ich drodze Maćka.

W 1192 odcinku "M jak miłość" Romanowski trafia do szpitala, bo znów ma problemy z sercem. A Magda, aby wyręczyć Kingę (Katarzyna Cichopek), zgodza się na kilka dni Maciusiem. Między Magdą a 9-latkiem od razu rodzi się nić porozumienia.

Początkowo nieufny i przestraszony chłopiec w mieszkaniu Magdy i Olka czuje się jak u siebie w domu. Bawi się z ich kotką Frygą, a podczas obiadu Madzia wygłupia się, by go trochę rozśmieszyć. Wieczorem przez długi czas Maciek nie może zasnąć. Dlatego też prosi Magdę, żeby posiedziała przy nim.

Patrz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Tomek nie będzie miał z nią dziecka

Chłopiec chce wiedzieć jak jego opiekunka to robi, że cały czas się uśmiecha. Nie widać po niej, że też ma za sobą operację serca. - Chyba się niczego nie boisz? Ja tak nie potrafię. Cały czas się martwię o tatę i...

Magda, niczym troskliwka mama, przytula Maćka do siebie. - Coś ci powiem w sekrecie, ale to będzie nasz sekret, więc nikomu nie powtarzaj. Czasem się boję,  nawet bardzo. Ale wtedy myślę sobie o jakiś innych, przyjemniejszych rzeczach - wyznaje chłopcu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: