SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda boi się adopcji dziecka

M jak miłość. Magda boi się adopcji dziecka

18.01.2016, godz. 15:20
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" są gotowi, by zostać rodzicami,  ale... No właśnie w 1192 odcinku ''M jak miłość'' zakochani małżonkowie będą przygotowywać się na kolejną rozmowę w ośrodku adopcyjnym. I Magda zacznie panikować, bo obawia się, że nie poradzi sobie w roli matki. Pod ich opiekę niespodziewanie trafi 9-letni Maciek (Franciszek Przanowski). Chłopiec będzie szczęśliwy, że może zanocować u Chodakowskich, których bardzo lubi, ale wtedy wydarzy się tragedia!

"M jak miłość" odcinek 1192 - poniedziałek. 18.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1192 odcinku ''M jak miłość'' Magda bardzo stresuje się adopcją i powoli dociera do niej fakt, że niedługo będzie matką.

Olek wspiera ukochaną, ale trudno mu zapanować nad żoną. Madzia całymi dniami przegląda fora adopcyjne, bo chce wiedzieć jak najwięcej. Chodakowski próbuje ją opanować, bo Magda powoli wpada w jakąś histerię. Świeżo upieczeni małżonkowie nie wiedzą jeszcze, że ich rodzicielskie umiejętności zostaną bardzo szybko zweryfikowane.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maciusia?

Kiedy później Magda spotyka się z Pawłem (Rafał Mroczek) w "Bistro za rogiem" zwierza się mu ze swoich rozterek. - Znasz mnie, nie jestem panikarą. Jak zaczęliśmy jeździć po tych ośrodkach, to ja pierwszy raz spotkałam się z takim ogromem nieszczęść jakie spotkały te dzieci. Zaczęłam się bać...

- Że nie pokochasz takiego dziecka? - dopytuje Paweł.

- Nie, w ogóle nie w tej kategorii... Tylko samą miłością wszystkiego nie da się załatwić. Dziecko nie jest czystą, niezapisaną kartą. Nie można wymazać przeszłości tak bolesnej. Na zbudowanie takiej relacji potrzeba dużo wysiłku, czasu. A i tak nie zawsze się udaje. Nie ma żadnych gwarancji. Jakie ja mam doświadczenie z dziećmi, co ja wiem...

Zduński pociesza jednak przyjaciółkę. Wierzy w to, że będzie wspaniałą mamą. - Nie da się teoretycznie do takich spraw podejść. Nie spinaj się, zobaczysz, wszystko się ułoży.

W 1192 odcinku ''M jak miłość'' Romanowski, ojciec Maćka, kolejny raz ma poważne kłopoty z sercem. Prosi Kingę (Katarzyna Cichopek), by zaopiekowała się chłopcem. Gdy dowiaduje się o tym Magda proponuje, że zaopiekuje się młodym człowiekiem.

Szczęśliwy Maciuś ostatecznie zostaje na noc u Magdy i Olka. Niestety wieczorem ze szpitala przychodzi tragiczna wiadomość... Ojciec chłopca zmarł na zawał serca.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna w szpitalu psychiatrycznym u psychopaty Rafała

Lada moment Maciek trafi do domu dziecka i będzie czekał na rodziców zastępczych. Ojciec był ostatnią dorosłą osobą, która mogła się nim zająć. Choć trzeba przyznać, że 9-letni Maciuś jest bardzo samodzielny jak na swój wiek.

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' syn Romanowskiego zacznie uciekać z sierocińca, żeby spotkać się z Madzią i Olkiem. Czy Chodakowscy przygarną go do siebie? Są już przecież gotowi na adopcję!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: