SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga zamknie bistro? Diler dopalaczy Jacek pogrąża interes Kingi

M jak miłość. Kinga zamknie bistro? Diler dopalaczy Jacek pogrąża interes Kingi

18.01.2016, godz. 07:52
M jak miłość odcinek 1192. Jacek Barycki (Łukasz Pracki), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odcinek 1192. Jacek Barycki (Łukasz Pracki), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Blady strach pada  w "M jak miłość" na Kingę Zduńską (Katarzyna Cichopek), której sen z powiek spędza sklep z dopalaczami prowadzony przez podejrzanego Jacka Baryckiego (Łukasz Pracki)! W 1192 odcinku "M jak miłość" do "Bistro za rogiem" wdzierają się narkomani, którzy omal nie demolują całego lokalu. Z opresji ratuje Kingę jej przyjaciel Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski). Ale to jeszcze nie koniec problemów. Zyski bistro spadają i jak tak dalej pójdzie Kingą będzie musiała zamknąć swój interes.

"M jak miłość" odcinek 1192 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Emocje w "M jak miłość" sięgają zenitu. Kinga Zduńska jest na skraju załamania psychicznego. Wszystko przez sklep z dopalaczami obok "Bistro za rogiem". Diler Jacek bezkarnie handluje zakazanymi substancjami, groźnymi narkotykami, które wywołują opłakane skutki, a Kinga nie może nic zrobić, by pozbyć się uciążliwego sąsiada.

Przeczytaj: M jak miłość. Lena nie umrze po zatruciu dopalaczami, ale będzie miała uszkodzoną wątrobę

W 1192 odcinku "M jak miłość" klienci Jacka, młodzi narkomani, który po kolejnej dawce dopalaczy wpadają w dziki szał, wkraczają do "Bistro za rogiem". Dwóch nastolatków o mało nie demoluje całej kawiarni. Skaczą po stołach, przewracają krzesła i straszą gości Zduńskiej.

- Panowie wyjdźcie stąd! Nie słyszycie co mówię. Wynoście się! - krzyczy przerażona Kinga, której z pomocą śpieszy jej Michał Marszałek, który przepędza narkomanów.

Aż w końcu, bliska załamania Zduńska wyznaje przyjacielowi, że przez dilera dopalaczy ma same kłopoty.
- Wszystkich klientów już przepłoszyli… Lokal pustoszeje z dnia na dzień, obroty spadają… Jak tak dalej pójdzie, będę musiała zamknąć bistro! - żali się Kinga.

Patrz: M jak miłość. Piotrek Zduński wsadzi dilera Jacka do więzienia, a sam straci pracę!

Jedyną nadzieją na pozbycie się Jacka jest sądowa walka z dilerem. W 1192 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) odwiedzają Baryckiego, by wręczyć mu wypowiedzenie umowy najmu sklepu Ali. Ale diler nic sobie z tego nie robi. Drze pismo na oczach braci Zduńskich.

Doprowadzony do ostateczności Piotrek grozi dilerowi pozwem sądowym. Posuwa się nawet do kłamstwa, żeby Jacek wreszcie zniknął z życia jego rodziny. Blefuje, że ma świadka, który zezna w sądzie, że kupił u Jacka w sklepie dopalacze.

Jeszcze tego samego dnia Zduński nasyła na sklep Jacka inspekcję z sanepidu, która przeprowadza wnikliwą kontrolę. Na nic się to jednak zdaje. Diler dopalaczy ma bowiem bardzo specyficzny towar. - Nie znaleźli nic, co jest na liście subtancji zakazanych, on ma zupełnie coś nowego - przyznaje żonie Piotrek.

Na szczęście Michałowi udaje się przekonać brata jednego z klientów Jacka, tego który trafił do szpitala po dopalaczach, do zeznań w sądzie podczas procesu. Ale czy to wystarczy, by skutecznie przepędzić dilera?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: