SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Werner wprowadzi się do Anny do siedliska

M jak miłość. Werner wprowadzi się do Anny do siedliska

12.01.2016, godz. 20:13
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

To miał bajeczny ślub w "M jak miłość"! Anna (Tamara Arciuch) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) byli o krok o małżeństwa, ale w ostatniej chwili zdecydowali, że się nie pobiorą. Ich związek ma się jednak dobrze. Z każdym dniem Werner jest zakochany coraz bardziej. Właśnie dlatego w 1191 odcinku "M jak miłość" zaskakuje Annę dość nietypową prośbą. Przez moment Annie wydaje się nawet, że Adam żałuje, że nie doszło do ślubu... On jednak myśli o czymś zupełnie innym.

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anna i Werner z "M jak miłość" nie wzięli ślubu nie dlatego, że się nie kochają, ale dlatego, że doszli do wniosku, że żaden papierek nie jest im potrzebny do szczęścia. Wszystko było już gotowe do uroczystości siedlisku Anny w Grabinie, lecz w ostatniej chwili narzeczeni się wycofali.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek walczy o Natalkę, ale ona go nie chce

W 1191 odcinku "M jak miłość" Werner przyjeżdża do pensjonatu Anny na grzybobranie, ale po głowie chodzi mu tylko jedna myśl - chce zostać z ukochaną w Grabinie już na zawsze. Co prawda o ślubie nie ma mowy, ale Adam marzy o tym, by jeszcze bardziej zaangażować się w ten związek.

- Nie zmieniałaś zdania? Nie jest ci żal, że się nie pobraliśmy? - dopytuje Annę kiedy wyruszają na grzyby do lasu. - Pozwolisz, że odpowiem pytaniem na pytanie - a tobie?
Dla ukochanej Werner jest gotów na największe poświęcenie - może być mężem. - Jeżeli to jest dla ciebie jakiś problem, to ja się wymienię z tobą obrączkami - zapewnia.

Patrz: M jak miłość. Anna w szpitalu psychiatrycznym u psychopaty Rafała

Anna tylko się śmieje. - Kochanie, ja ty jesteś wspaniałomyślny. Nie żałuję, uważam, że podjęliśmy dobrą decyzję. Adamowi spada kamień z serca. To jednak nie oznacza, że nie jest gotowy na przejść na kolejny etap w ich związku. W pewnej chwili zaskakuje Annę prośbą, której w ogóle się nie spodziewała.

- Co za ulga, ja też tak uważam. Uważam, że powinniśmy pójść krok dalej - chciałabym się wprowadzić do siedliska do ciebie na stałe. Moglibyśmy wynająć mój dom, dojeżdżałbym do pracy stąd, tak jak teraz. Nie odpowiadaj, daj sobie trochę czasu, zastanów się, a potem powiedz tak... - prosi ukochaną.

Wieczorem Anna wręcza Wernerowi klucze do swojego pensjonatu w Grabinie, by poczuł się w nim jak u siebie w domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: