SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula wyjechała do Londynu. Widzowie nie chcą Igi Krefft w M jak miłość

M jak miłość. Ula wyjechała do Londynu. Widzowie nie chcą Igi Krefft w M jak miłość

05.01.2016, godz. 16:06
M jak miłość odcinek 1188, Ula Mostowiak (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1188, Ula Mostowiak (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iga Krefft opuściła "M jak miłość"? Po emisji 1188 odcinku "M jak miłość", w finale którego Ula Mostowiak spakowała się, wsiadła do autobusu i wyjechała do Londynu, wielu widzów zastanawia się czy wyjazd bohaterki oznacza ostateczne pożegnanie z Igą Krefft. Nie da się ukryć, że wśrod fanów "M jak miłość" jest spora grupa, która nie chce, by Ula wracała do Grabiny. Iga Krefft zostaje jednak w "M jak miłość". Już w 1191 odcinku "M jak miłość" kontaktuje się z rodziną.

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wyjazd Uli Mostowiak do Anglii to koniec Igi Krefft w "M jak miłość"? Nic z tych rzeczy. 20-letnia aktorka, która od ośmiu gra jedną z adoptowanych córek Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) wcale nie rozstaje się z serialem.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka będzie z Frankiem wbrew Uli

W 1188 odcinku "M jak miłość" Ula uciekła do Londynu po tym jak dowiedziała się, że jej ukochany Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) zakochał się Natalce. Czarę goryczy przelał widok siostry całującej się z leśniczym z Grabiny.

Wściekła Ula wykrzyczała Natalii prosto w twarz, że jej nienawidzi, że nie jest już jej siostrą, po czym w pośpiechu wyjechała z Grabiny. W mieszkaniu w Warszawie zostawiła list pożegnalny do Marka (Kacper Kuszewski).

"Kochani, bardzo Was przepraszam, ale muszę wyjechać. Jadę do Londynu, odezwę się do Was jak już się na miejscu jakoś urządzę. A na razie proszę Was - nie dzwońcie do mnie, chcę to wszystko jakoś sobie poukładać. Całuję, Ula" - napisała dziewczyna.

Patrz: M jak miłość. Darek wróci, by zabrać Natalce ich córkę Hanię

Czy i kiedy Ula wróci do "M jak miłość"? Dopiero w 1191 odcinku "M jak miłość" Mostowiaczka odzywa się do swoich najbliższych, ale wciąż nie chce rozmawiać z Natalką. Tymczasem w Grabinie Natalia tęskni za siostrą i żałuje ostatniej kłótni.  Franek, krok po kroku, na nowo podbija jej serce – i w końcu sprawia, że dziewczyna znów się uśmiechnie.

Wyjazd Uli pozwoli Natalce i Frankowi znów się do siebie zbliżyć. Wielu fanów "M jak miłość", którzy kibicują tej parze życzy sobie, by Ula nigdy więcej nie pojawiła się w Grabinie. Niechęć do Uli sprawia, że widzowie nie chcą oglądać Igi Krefft w serialu. I dają temu wyraz w komentarzach na Facebooku "M jak miłość".

"Nie wiem czy tylko ja życzyłem jej, żeby odeszła z tego serialu."
"Ula jest sama sobie winna, mogła nie włazić Frankowi do łóżka po pijaku to może by wybrał ją. Powinna się szanować, od poczatku dawał jej jasno do zrozumienia, że nic z tego nie będzie."
"Szczęśliwej drogi już czas, żegnaj Ulka na zawsze i już nie przyjeżdżaj z Londynu, daj spokojnie żyć Natalce z Frankiem!"
"Dla mnie ona jest chora skoro Franek jej nie chce to po co do niego idzie ? Beznadzieja ! W ogóle, idiotka"

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: