SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula nie wróci do Grabiny. Nie wybaczy Natalce, że zabrała jej Franka

M jak miłość. Ula nie wróci do Grabiny. Nie wybaczy Natalce, że zabrała jej Franka

07.01.2016, godz. 08:07
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

To koniec miłości i przyjaźni sióstr z "M jak miłość"! Ula Mostowiak (Iga Krefft) nie wybaczy Natalce (Marcjanna Lelek) zdrady i romansu z Frankiem (Piotr Nerlewski). Natalia została przez nią skreślona raz na zawsze. W 1191 odcinku ''M jak miłość'' Ula, po wyjeździe do Londynu, nadal jest obrażona na siostrę i nie zrywa z nią kontak. Marek (Kacper Kuszewski) nie wie jak namówić córki do pogodzenia się. Cała rodzina Mostowiaków cierpi przez miłość Natalki i leśniczego z Grabiny...

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Świat Uli Mostowiak legł w gruzach. W 1188 odcinku ''M jak miłość'' córka Marka nakryła siostrę na pocałunku z Frankiem i była już pewna, że Natalka złamała daną jej obietnicę.

Zobacz: M jak miłość. Ula po zdradzie Natalki ucieka do Anglii. Marek znajduje list pożegnalny Uli

Ula zakochała się w leśniczym już dawno, a Natalka nawet nie myślała o nim jak o potencjalnym kochanku. Nie miała więc problemu z tym, by obiecać siostrze, że nigdy do niczego nie dojdzie między nią i Frankiem.

Natalka złamała obietnicę i sama zakochała się w leśniczym, który wspiera ją, jest jej przyjacielem i idealnym kandydatem na ojca dla małej Hani (Maja Marczak).

Przeczytaj: M jak miłość. Franek nie był pierwszą miłością sióstr Mostowiak. Ula odbiła Natalce chłopaka Jarka

Po wielkiej awanturze sióstr w ''M jak miłość'' w rodzinie Mostowiaków jeszcze długo nie będzie spokoju. W 1191 odcinku ''M jak miłość'' Ula wciąż będzie wściekła na siostrę, której zresztą się wyrzekła. Kilka dni po wyjeździe do Londynu odezwie się w końcu do rodziny, ale nie zechce rozmawiać z Natalią przez telefon.

Ula nie wybaczy Natalce zdrady i złamanej obietnicy. Jej serce pękło, bo liczyła na płomienny romans z leśnikiem, który jednak wybrał jej siostrę. Zarzycki doprowadził do rozpadu silnej siostrzanej więzi!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: