SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek wyjeżdża do Anglii po Ulę

M jak miłość. Marek wyjeżdża do Anglii po Ulę

10.01.2016, godz. 12:20
M jak miłość odcinek 1182. Ula (Iga Krefft), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1182. Ula (Iga Krefft), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" przeżywa trudne chwile. Wyjazd Uli (Iga Krefft) do Londynu, który był skutkiem jej kłótni z Natalką (Marcjanna Lelek) o Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski) niestety nie zwiastuje niczego dobrego. W 1191 odcinku "M jak miłość" Ula zrywa kontakt z Natalią. Nie odzywa się też do pozostałych członków rodziny. Zaniepokojony Marek (Kacper Kuszewski) postanawia działać. Chce wyjechać do Londynu, żeby sprowadzić Ulę do Grabiny i pogodzić ją z Natalką.

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Rywalizacja sióstr Mostowiak z "M jak miłość" o leśniczego Franka Zarzyckiego skończyła się wielką awanturą, podczas której Ula wykrzyczała Natalce, że jej nienawidzi i nie jest już jej siostrą. Widok Natalki całującej się z jej ukochanym przelał czarę goryczy.

Patrz: M jak miłość. Ula odejdzie? Widzowie nie chcą jej w serialu

Zdrada Natalii zabolała ją tak mocno, że Ula wyjechała do Londynu. Nie pożegnała się ani z Markiem, ani z dziadkami, lecz zostawiła list, w którym wyjaśniła, że rozpoczyna nowe życie w Anglii gdzie znalazła pracę. Obiecała, że odezwie się jak tylko się urządzi.

Jednak w 1191 odcinku "M jak miłość" Ula nie odbiera telefonów od Natalii, która próbuje się skontaktować z siostrą, by jeszcze raz jej wszystko wyjaśnić i się pogodzić. Dopiero Ewie udaje się dodzwonić do pasierbicy. Ula zapewnia ją, że wszystko jest w porządku, że zaczęła już pracować i niedługo wkrótce się odezwie.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka będzie z Frankiem wbrew Uli

Markowi to jednak nie wystarcza. Nie może patrzeć jak jego córki toczą ze sobą wojnę z powodu chłopaka. Nie chce się wtrącać w ich prywatne sprawy, ale nie może tego tak zostawić.

W końcu kłótnia sióstr odbija się na całej rodzinie. W 1191 odcinku "M jak miłość" o Ulę i Natalkę martwi się szczególnie Barbara (Teresa Lipowska), która obwinia się o to, że przez nią Ula dowiedziała się o związku Natalii z leśniczym.

Mostowiak wpada na pomysł, by pojechać do córki do Londynu i namówić ją do powrotu do Grabiny. Ale czy misja Marka się powiedzie? Czy Ula wybaczy siostrze i zaakceptuje fakt, że Franek wybrał właśnie ją?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: