SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek kumplami. Nie mogą być razem

M jak miłość. Natalka i Franek kumplami. Nie mogą być razem

12.01.2016, godz. 20:45
M jak miłość odc. 1191. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1191. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl

Miłość Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" nie będzie miała szczęśliwego finału? Niestety wszystkiemu winna Ula (Iga Krefft), przez którą Natalia zerwała z leśniczym z Grabiny. W 1191 odcinku "M jak miłość" Franek Zarzycki wszelkimi możliwymi sposobami próbuje przekonać ukochaną, że mu na niej zależy. Błaga Natalkę o jeszcze jedną szansę, lecz ona, ze względu na siostrę, nie chce z nim być. Oferuje leśnikowi tylko przyjaźń...

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co dalej z Natalką i Frankiem w "M jak miłość"? Czy uczucie, które ich połączyło okaże się na tyle silne, by pokonali wszelkie przeciwności losu i wreszcie byli razem?

Teraz wszystko zależy od Natalii, która przecież ze względu na Ulę zerwała z leśnikiem. Po wyjeździe Uli do Londynu zakochani mają szansę znów się do siebie zbliżyć, ale...

Przeczytaj: M jak miłość. Ula nie wróci do Grabiny. Nie wybaczy Natalce, że zabrała jej Franka

No właśnie w 1191 odcinku "M jak miłość" Natalka daje Frankowi jasno do zrozumienia, że między nimi nic nigdy nie będzie. Stara się go unikać, lecz leśniczy podejmuje walkę o ukochaną. Jedzie za nią aż do Warszawy na egzamin na prawo jazdy.
|
W końcu udaje się mu ją przekonać, by chwilę porozmawiali i wyjaśnili sobie wszystko. Choć nie jest to łatwe. - Nie mam czasu, muszę wracać do domu. Skąd wiesz, że mam dziś egzamin i czemu podajesz się za mojego faceta? - mówi z wyrzutem Natalia.

- Ja? To jakies nieporozumienie. Natalka dlaczego nie odpisujesz na maile, nie odbierasz ode mnie telefonu?
- Ula zerwała ze mną kontakt. Powiedziała, że nie chce mnie znać. A ja nie chcę dalej tego ciągnąć... - Natalka próbuje uciec przed leśniczym, ale Franek proponuje jej podwiezienie do domu.

Patrz: M jak miłość. Ewa w szpitalu. Znów choruje na raka?

Podczas podróży do Grabiny leśniczy próbuje się jakoś wytłumaczyć. - Bardzo źle się stało. Przykro mi z tego powodu. Wszystko poszło nie tak. Ja nic od ciebie nie chcę, ale po prostu szkoda gdybyśmy przestali się widywać, rozmawiać... - przyznaje szczerze Franek.

Nagle leśnik dostaje zgłoszenie, że w lesie w Grabinie znalezniono ranną sarnę. Razem z Natalką wyrusza na pomoc zwierzęciu. Wspólna akcja ratunkowa staje się okazją do dalszej rozmowy. - Ona się w ogóle ciebie nie boi... -zauważa Natalia gdy Franek z troską opatruje sarenkę.

- Widocznie budzę zaufanie. Szkoda, że ty mi nie chcesz zaufać...
- Moja siostra ci zaufała i jakoś dobrze na tym nie wyszła - odpowieda złośliwie Natalia.

Zakochany leśniczy nie zamierza tak łatwo się poddać i zrezygnować z Natalii. Chce jednak wiedzieć na czym stoi i jak dalej będą wyglądały ich relacje. - Czy ty myślisz, że nadal możemy się kumplować?
- Bardzo cię lubię, ale ja nie mogę... -
przyznaje Natalka i odchodzi.

Kilka godzin później Franek wysyła do Natalii e-maila, który zmienia jej nastawienie. Zapewnia, że skoro nie mogą być razem, to może chociaż zostaną przyjaciółmi.

"Jak sobie to wyobrażasz? Mamy udawać, że się nie znamy? Nie ma niczego złego w tym, że będziemy się spotykać, tak jak spotykają się znajomi. Niczego więcej nie chcę. Franek."

Po tej wiadomości od Natalia zjawia się w leśniczówce, by powiedzieć Frankowi, że ma rację i mogą dalej się spotykać, ale tylko jako koledzy. - Cieszę się, w końcu dużo razej przeżyliśmy...
- To co? Kumple?
- Ty o tym decydujesz. Teraz decydujesz o wszystkim... -
dodaje Franek, który nie przestaje wierzyć, że uda mu się zdobyć ukochaną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: