SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka rozdzieli go z Natalką

M jak miłość. Matka Franka rozdzieli go z Natalką

12.01.2016, godz. 20:12
M jak miłość. Zarzycka (Jowita Budnik) - matka Franka
M jak miłość. Zarzycka (Jowita Budnik) - matka Franka foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Matka Franka (Jowita Budnik) z "M jak miłość" nie ukrywa swojej niechęci do sióstr Mostowiakczek. W 1191 odcinku ''M jak miłość'', gdy Zarzycka dowiaduje się, że Franek (Piotr Nerlewski) zakochał się w Natalce (Marcjanna Lelek) i chce być ojcem jej dziecka, usiłuje wybić mu to z głowy! Czy leśniczy posłucha matki zrezygnuje z Natalii? Leśniczy z Grabiny pokochał Natalkę i jej córkę Hanię (Maja Marczak). Wiele wskazuje na to, że matka leśnika z Grabiny będzie musiała zaakceptować nową synową.

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tej kobiecie nie dogodzisz! Mama Franka traktuje młodego leśnika jak swój skarb i nie chce, by zadawał się z nieodpowiednimi kobietami...

Przeczytaj: M jak miłość. Czy Ula wróci do Grabiny? Widzowie nie chcą Igi Krefft w M jak miłość

Nie wiadomo dlaczego, matka Franka szczególnie obserwuje córki Marka. Młode Mostowiaczki są jej przekleństwem! Dlatego gdy w 1191 odcinku ''M jak miłość'' mama leśniczego dowiaduje się od Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) o nowej sympatii syna jest wściekła!

- Jestem pod wrażeniem jak ten Franek wspiera tę naszą bidulę i pomaga Natalce we wszystkim. A wie pani, że on ją nawet uczył jeździć. Można tylko pani pogratulować, że go pani tak dobrze wychowała. Widać, że mu na tej dziewczyninie i  na dziecku bardzo zależy - zachwala go Kisielowa.

W 1191 odcinku ''M jak miłość'' Zarzycki musi wysłuchać kazania matki, która ostrzega go przed Natalką. - Nie było mnie kilka tygodni, a widzę, że rodzina Mostowiaków rozmnożyła się jak jakieś króliki - zauważa złośliwie Zarzycka.


- Mamusiu, jak miło cię widzieć w dobrej formie - mówi tylko Franek.

Zdaniem matki Franka młoda dziewczyna z dzieckiem to nie jest dobra partia dla jej syna. Z resztą ona wymagania ma duże! Ula (Iga Krefft) też jej zdaniem była nieodpowiednią kandydatką na synową.

Kiedy później przyłapuje syna z Natalką na niewinnej rozmowie przed leśniczówką daje odczuć Mostowiacze, że nie jest tu mile widziana. Nie mówi Natalii nawet "dzień dobry", a Frankowi każe kończyć pogaduszki i rozpakować zakupy z samochodu.

Zobacz: M jak miłość. Natalka będzie z Frankiem wbrew Uli

- Matka Franka jak każda mama martwi się tym, czy syn dobrze ulokował uczucia. Ta postać, pewnie jak wiele matek w takiej sytuacji, musi czuć się niezręcznie. Myślę, że wiele by wybaczyła gdyby tylko była pewna, że Ula jest wymarzoną dziewczyną dla Franka. Mamie Franka odpowiadałaby tylko księżniczka. Taka dziewczyna, o której byłaby pewna, że uszczęśliwi jej syna - mówiła serialowa matka Franka w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: