SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. List od Rafała. Anna spotyka się z psychopatą, który chciał ją zabić?

M jak miłość. List od Rafała. Anna spotyka się z psychopatą, który chciał ją zabić?

12.01.2016, godz. 20:35
M jak miłość odc. 1145. Anna (Tamara Arciuch), Rafał (Przemysław Bluszcz)
M jak miłość odc. 1145. Anna (Tamara Arciuch), Rafał (Przemysław Bluszcz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Psychopata Rafał (Przemysław Bluszcz) wraca do "M jak miłość"! Nieobliczalny szaleniec, który w 1151 odcinku ''M jak miłość'' podpalił rodzinny dom Mostowiaków w Grabinie, teraz błaga o wybaczenie. W 1191 odcinku ''M jak miłość'' psychicznie chory mężczyzna, który pełnił funkcję dozorcy w siedlisku wysyła do Anny (Tamara Ariuch) list, w którym prosi o spotkanie! Co zrobi Anna? Czy spotka z Rafałem?

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Rodzina Mostowiaków przeżyła przez niego prawdziwy dramat, a on nadal nie pozwoli o sobie zapomnieć. W 1191 odcinku ''M jak miłość'' Rafał powraca!

Przeczytaj: M jak miłość. Darek odbierze Natalce córkę Hanię? Okłamie ją, że jest bezpłodny

Psychicznie chory mężczyzna, który nieszczęśliwie zakochał się w Annie i podpalił dom Mostowiaków, teraz prosi o wybaczenie. W 1191 odcinku ''M jak miłość'' Anna ukryje przed wszystkimi fakt, że szaleniec napisał do niej list z prośbą o spotkanie.

"Paniu Aniu to ja Rafał. Jestem w szpitalu. Leczę się i jest lepiej, ale ciągle dręczą mnie wyrzuty sumienia. Nie mogę spać po nocach. I dopiero teraz do mnie dociera co chciałem zrobić i co zrobiłem..." - pisze były dozorca z siedliska.

Okazuje się, że Rafał przebywa teraz w szpitali psychiatrycznym i poddaje się leczeniu. Jedyną osobą, która dowie się o planach Anny będzie Ewa (Dominika Kluźniak). Żona Marka (Kacper Kuszewski) postanowi towarzyszyć koleżance w podróży do psychiatryka.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka? Ojciec Maciusia umrze na serce

Czy to dobry pomysł? Może Anna godząc się na spotkanie z szaleńcem znów da mu złudną nadzieję na miłość? Rafał był przecież obsesyjnie zakochany w sobowtórze swojej żony i to właśnie przez miłość do Anny rodzina Mostowiaków przeżyła wielki dramat.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: