SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek napadnięty przez instruktora zboczeńca

M jak miłość. Franek napadnięty przez instruktora zboczeńca

11.01.2016, godz. 21:03
M jak miłość odc. 1191. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), instruktor (Fabian Kocięcki)
M jak miłość odc. 1191. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), instruktor (Fabian Kocięcki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" staje się celem ataku żądnego zemsty Krzyśka (Fabian Kocięcki), instruktora nauki jazdy, który najpierw dobierał się do Natalki (Marcjanna Lelek), a potem oblał ją na egzaminie. W 1192 odcinku "M jak miłość" zboczeniec zjawia się w leśniczówce, by wyrównać rachunki z Frankiem. Między mężczyznami znów dochodzi do bójki. Czy tym razem też się skończy rozlewem krwi?

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Z takim obrońcą jak Franek Zarzycki, Natalka nie musi się bać nikogo. Młody leśnik z Grabiny, który zakochał się w Natalii już nie raz udowodnił, że jest w stanie zrobić dla niej wszystko.

Przeczytaj: M jak miłość. Czy Ula wróci do Grabiny? Widzowie nie chcą Igi Krefft w M jak miłość

To właśnie on obronił Natalkę przed instruktorem, który molestował ją podczas jednej z jazd. Od razu spuścił łomot degeneratowi, ale sam też mocno oberwał. Ze złamanym nosem trafił do szpitala. Instruktor okazał się twardym przeciwnikiem. Od razu zgłosił pobicie na policję. A poźniej także doniósł na Franka, że go nęka i mu grozi.

W 1191 odcinku "M jak miłość" Natalka drży ze strachu przed kolejnym egzaminem. Obawia się bowiem, że zboczeniec znów ją obleje. Tym razem jednak egzamin prowadzi inny instruktor, Adrian. To od niego Natalia dowiaduje się, że zboczeniec został niedawno zwolniony po interwencji Franka.

Mostowiaczka odnosi sukces i zdaje egzzmin. Ma nadzieję, że nigdy więcej nie stanie twarzą w twarz z tym z obleśnym instruktorem, który chciał ją skrzywdzić.Jednak degenerat nie zamierza tak łatwo odpuścić Frankowi. Kilka godzin później wprowadza w życie swój plan zemsty na leśniczym.

Patrz: M jak miłość. Natalka będzie z Frankiem wbrew Uli


Najpierw wybija w leśniczówce okno, a później rzuca się na Franka z pięściami. - Ty…! Przez ciebie, gnojku, straciłem pracę! Jak zakończy się ich kolejnej starcie?

Dochodzi do kolejnej bójki Franka z instruktorem. W pewnym momencie zjawia się jednak Natalka, która wypłasza napastnika. Nagrywa całą bójkę telefonem komórkowym i grozi, że odda to nagranie policji. Instruktor ucieka w popłochu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: