SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek odbierze Natalce córkę Hanię? Co knuje ojciec Hani?

M jak miłość. Darek odbierze Natalce córkę Hanię? Co knuje ojciec Hani?

12.01.2016, godz. 21:06
M jak miłość. Darek Maj (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość. Darek Maj (Marcel Sabat), Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Darek Maj (Marcel Sabat) z "M jak miłość" nie daje za wygraną! Były chłopak Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek) i zarazem biologiczny ojciec małej Hani (Maja Marczak) znów przyjeździe do Grabiny. W 1191 odcinku "M jak miłość" Darek wróci z Niemiec, by zobaczyć się z Natalią i swoim dzieckiem. Tym samym złamie obietnicę daną Natalce, że na zawsze zniknie z jej życia.

"M jak miłość" odcinek 1191 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czego Darek Maj chce jeszcze od Natalki? Kiedy zostawił ciężarną Mostowiaczkę i razem ze swoją mamusią Katarzyną (Grażyna Strachota) uciekł do Niemiec wydawało się, że Natalia wreszcie uwolni się od byłego chłopaka, który okazał się nieodpowiedzialnym gówniarzem.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka sama powie Tomkowi prawdę o dziecku

Jakiś czas temu Darek pojawił się w Grabinie, by zobaczyć Hanię. Natalka zgodziła się na spotkanie z Darkiem, lecz szybko tego pożałowała. Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) pomóg jej pozbyć się Maja. Tego samego dnia doszło jednak do dramatu - Darek miał wypadek samochodowy i cudem uszedł z życiem.

Po tej tragedii znów wyjechał do Niemiec gdzie czekała na niego narzeczona Sabine. Były chłopak Natalki zamierzał się wkrótce ożenić z bogatą Niemką. Katarzyna Maj postarała się bowiem, by jej jedyny syn wybrał właściwą kandydatkę na żonę.

Czyżby ślub Darka i Sabine nie doszedł do skutku? W 1191 odcinku "M jak miłość" Darek wraca do Polski i próbuje nawiązać kontakt z Natalką.Jednak pierwszą osobą, do której dzwoni jest jego matka.

- Muszę się zastanowić jak do tego wszystkiego podejść. Natalia jest inteligentną dziewczyną. Naprawdę będę musiał się starać, żeby mi uwierzyła...

- Nad czym się tu zastanawiać. Synu, musimy trzymać się planu - uprzedza go Katarzyna. - Pozwolisz, że zrobię to sam - zastrzega Darek.

- Sam to zaraz wpadniesz w panikę, a to na pewno nam nie pomoże... - dodaje Majowa.

Od koleżanki Natalki, Patrycji, dostaje aktualne zdjęcia Hani. - Zrobię wszystko, żeby ja odzyskać. Wszystko... - mówi jej przez telefon.

Chce kolejny raz zobaczyć Hanię. Znów przypomniał sobie o córce i pragnie spędzić trochę czasu ze swoim dzieckiem. Wysyła Natalii kwiaty, ale nie podpisuje się na bileciku.

"Bardzo za tobą tęsknię. Za tobą i za Hanią..." - te słowa sugerują Natalce, że dostała róże od Franka.

Zobacz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

Natalka już dawna zdecydowała, że chce mieć nic wspólnego z ojcem Hani. Wyleczyła się już z tej miłości, wybrała los samotnej matki i nie zamierza zmieniać zdania. Poza tym jej serce należy już do Franka, który pokochał Hanię jak własne dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: