SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paulina wyrzucona z mieszkania. Andrzej Budzyński sprowadza ją do domu Wernera

M jak miłość. Paulina wyrzucona z mieszkania. Andrzej Budzyński sprowadza ją do domu Wernera

05.01.2016, godz. 20:20
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Paulina (Maria Szafirska) z "M jak miłość" będzie potrzebowała pomocy, a pierwszą osobą, o której pomyśli będzie Andrzej (Krystian Wieczorek). W 1190 odcinku ''M jak miłość'' Budzyński pomoże dziewczynie wyrzuconej na bruk. Znajdzie jej nowy dom, a właściwie luksusowe lokum – w domu Wernera (Jacek Kopczyński). Czy to początek nowego romansu? Między nauczycielką Ani (Weronika Wachowska) i Andrzejem iskrzy coraz bardziej.

"M jak miłość" odcinek 1190 - poniedziałek, 11.01.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To było do przewidzenia. Paulinę i Andrzeja coś połączy i to prędzej niż myślicie...

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska o zdradzie Marty Budzyńskiej: To zemsta za romanse Andrzeja

W 1190 odcinku ''M jak miłość'' Marta (Dominika Ostałowska) zerwie z kochankiem i będzie załamana. Za to Andrzej zacznie nowe życie i szybko zaprzyjaźni się z Pauliną!

Młodsza od prawnika brunetka szybko zdobędzie jego sympatię. Nic więc dziwnego, że gdy straci dach nad głową Budzyński rzuci się z pomocą.

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec romansu Marty! Kochanek zostawi ją dla młodszej

W 1190 odcinku ''M jak miłość'' Paulina zostanie bezprawnie wyrzucona z mieszkania, a Andrzej, który jest przecież świętnym prawnikiem, postraszy bezlitosnego właściciela lokalu.

To jeszcze nie koniec. Andrzej znajdzie dziewczynie nowy dach nad głową. Budzyński co prawda nie zaprosi Pauliny do siebie, ale zaproponuje, by zamieszkała na Deszczowej, w domu Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

Paulina od razu wykorzysta okazję i poprosi Andrzeja, by został z nią na dłużej... - Może wypije pan ze mną… herbatę? Chciałam pana okłamać i powiedzieć, że czuję się trochę nieswojo, sama w tym wielkim domu... Ale strasznie mi się tu podoba! Herbata? - skusi Budzyńskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: