SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowy dom Artura Rogowskiego. Były mąż Marysi mieszka w luksusach

M jak miłość. Nowy dom Artura Rogowskiego. Były mąż Marysi mieszka w luksusach

10.01.2016, godz. 08:00
M jak miłość odc. 1190. Artur Rogowski (Robert Moskwa) w nowym domu
M jak miłość odc. 1190. Artur Rogowski (Robert Moskwa) w nowym domu foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Artur Rogowski (Robert Moskwa) z "M jak miłość" rozpoczyna nowy etap swojego życia w nowym domu. W 1190 odcinku "M jak miłość" urządza się w pięknej rezydencji niedaleko od centrum Warszawy. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Basia (Maja Wudkiewicz) pierwszy raz odwiedzają Artura w jego nowym domu i są zachwycone przestronnym, pięknym wnętrzem.

"M jak miłoś" odcinek 1190 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wszystko co najgorsze już za nim. Artur Rogowski odzyskał wiarę w to, że może być jeszcze szczęśliwy. W 1190 odcinku "M jak miłość" właśnie zakończył leczenie w ośrodku rehabilitacyjnym i już niedługo znów będzie chodził.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur odzyska Marysię dzięki jej synom i Mostowiakom?

Co prawda wciąż jeszcze jeździ na wózku inwalidzkim, ale cały czas ćwiczy, by szybko wrócić do formy i mieć siły, aby stanąć na własnych nogach. Rogowski ma motywację, bo ma przy sobie Basię i Marysię. Była żona wciąż jest największą miłością jego życia. Kilka miesięcy po rozwodzie Artur nie stracił nadziei, że kiedyś odzyska Marię.

Kilka dni po powrocie Artura z ośrodka rehabilitacyjnego, w którym na leczeniu spędził kilkanaście tygodni Rogowski przyjmuje w swoim nowym domu szczególnych gości - Marysię i Basię. Tak właściwie to nie on jest właścicielem domu. Piękna posiadłość w Warszawie należy do przyjaciela Artura, który wyjechał na zagraniczny kontrakt i pozwolił mu zatrzymać się w swoim domu.

Patrz: M jak miłość. Tomek okłamuje Joasię, bo chce wychować dziecko z Agnieszką

Była żona Artura i jego córka są zachwycone pięknie położonym na przedmieściach domem. Wnętrza są jasne, przestronne. Każdy pokój ma duże okna, przez które wpada sporo światła.

Poza tym mieszkanie jest wygodnie urządzone, przystosowane do poruszania się na wózku inwalidzkim. Meble z jasnego drewna, elegancki stół z krzesłami, kanapa w beżowym obiciu, gustowne dodatki. Marysia i Basia nie kryją swojego zachwytu zwiedzając nowy dom Artura.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: