SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski znów wyżywa się na Basi

M jak miłość. Bilski znów wyżywa się na Basi

07.01.2016, godz. 15:30
M jak miłość odc. 1181. Basia (Maja Wudkiewicz), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1181. Basia (Maja Wudkiewicz), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Basia (Maja Wudkiewicz) z "M jak miłość" panicznie boi się Roberta (Zbigniew Stryj)! W 1190 odcinku ''M jak miłość'' Bilski znów wyżywa się na córce Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Nic dziwnego, że dziewczynka unika nowego kochanka mamy i chce spędzać czas z ojcem. Tylko w towarzystwie Artura (Robert Moskwa), Basia czuje się bezpieczna. Czy Artur odkryje kim naprawdę jest Bilski?

"M jak miłość" odcinek 1190 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jakiś czas temu w ''M jak miłość'' Robert Bilski wprowadził się do mieszkania Marysi. Od tego czasu Basia boi się nowego kolegi mamy i dziwnie się zachowuje.

Zobacz: M jak miłość. Artur naśle na Bilskiego detektywa i odkryje co ukrywa kochanek Marysi

Wszystko dlatego, że Bilski straszy dziewczynkę i wyżywa się na niej psychicznie. Ostatnio nakrzyczał na nią, bo rysowała w jego notesie. Tym razem też zacznie ją straszyć. Wystarczy, że w 1190 odcinku ''M jak miłość'' Marysia na chwilę wyjdzie z pokoju...

-Basiu, jesteś już dużą dziewczyną i chyba powinnaś wiedzieć, że się nie podsłuchuje, nie skarży. Umówmy się, że nigdy więcej tak nie będziesz robić - powie Bilski, a dziewczynka wystraszy się i wpadnie w ramiona matki, gdy ta tylko wróci.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia urodzi Bilskiemu dziecko?! Nowe zdjęcia z planu M jak miłość

-Wszystko w porządku? Jak się czujesz? - zapyta zaniepokojona Marysia, ale jej córka do niczego się nie przyzna wiedząc, że Robert na nią patrzy i potem będzie się mścić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: