SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur błaga Marysię, by do niego wróciła

M jak miłość. Artur błaga Marysię, by do niego wróciła

07.01.2016, godz. 16:15
M jak miłość odcinek 1190. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1190. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto:

Czy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) z "M jak miłość" wrócą do siebie? Rogowski nie stracił nadziei i wierzy, że była żona da mu drugą szansę. W 1190 odcinku "M jak miłość" daje Marii do zrozumienia, że czytał jej ''sekretnego'' bloga o miłości. Dodaje też, że liczy na lepsze zakończenie całej historii, bo marzy mu się powrót do byłej żony. Co na to Marysia? Zostawi dla Artura swojego kochanka, Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj)?

"M jak miłość" odcinek 1190 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Maria i Artur są już dawno po rozwodzie. Rogowski po wypadku porusza się na wózku, a Maria układa sobie życie z Bilskim. Niepełnosprawny Artur nie stracił jednak nadziei na odzyskanie żony.

Zobacz: M jak miłość. Marta wymyka się na randkę z kochankiem. Janek rzuca ją dla młodej studentki

W 1190 odcinku ''M jak miłość'' Basia (Maja Wudkiewicz) z mamą odwiedza ojca w nowym mieszkaniu. W czasie rozmowy Rogowski namawia Marysię, żeby zgodziła się wydać swojego bloga w formie książki. Przy okazji Maria dowiaduje się, że były mąż był jednym z jej wiernych czytelników.

-Nad niczym się nie zastanawiaj tylko dzwoń do wydawnictwa i mów, że się zgadzasz. I jeszcze jedno... Mam taką nadzieję, że kiedyś dokończysz tę opowieść. Tak się składa, że jeden z bohaterów nie może się pogodzić z jej zakończeniem. Może...- zacznie Artur, ale Maria szybko mu przerwie.
-Nie Artur przecież już ustaliliśmy, że nie ma powrotu.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta zazdrosna o Andrzeja i Paulinę

Rogowska szybko wstanie i zacznie kierować się do wyjścia. Od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku Roberta i nie chce tego niszczyć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: