SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej zdradzi Martę z Pauliną? Nauczycielka Ani kusi Budzyńskiego

M jak miłość. Andrzej zdradzi Martę z Pauliną? Nauczycielka Ani kusi Budzyńskiego

10.01.2016, godz. 20:45
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" o krok od romansu z Pauliną Lipską (Maria Szafirska), nauczycielką rysunku Ani (Weronika Wachowska)! W 1190 odcinku "M jak miłość" pomaga Paulinie, która została wyrzucona ze swojego mieszkania. Dzięki Budzyńskiemu Paulina wprowadza się do domu Wernera (Jacek Kopczyński) na Deszczowej. Andrzej jest coraz bardziej oczarowany Pauliną, która kusi go swoim seksowym ciałem...

"M jak miłość" odcinek 1190 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Marty i Andrzeja z "M jak miłość" nadal przeżywa kryzys. Nic dziwnego, że odtrącany przez żonę Budzyński jest coraz bardziej oczarowany Pauliną.

Kiedy w 1190 odcinku "M jak miłość" dziewczyna szuka mieszkania, bo z poprzedniego wyrzucił ją nieuczciwy właściciel. Budzyński straszy nawet mężczyznę, że wytoczy mu proces. Ponieważ Paulina nie ma gdzie mieszkać, prawnik załatwia jej nowe, luksusowe lokum – w domu Adama Wernera.

Patrz: M jak miłość. Marta wymyka się na randkę z kochankiem. Janek rzuca ją dla młodej studentki

Paulina od razu wykorzystuje okazję i prosi Andrzeja, by został z nią na dłużej... Podczas pogawędki nauczycielka Ani daje się poznać jako radosna, pełna życia kobieta, która uwielbia podróże i podchodzi z entuzjamem do nowych wyzwań.

Budzyńskiemu bardzo się to podoba. On kiedyś też był taki, ale związek z Martą go zmienił. Teraz jego życie jest szare i nudne. Skupia się tylko na pracy. Paulina chce bliżej poznać Budzyńskiego, więc naciąga go na zwierzenia. - Nie nosi pana, żeby tak gdzieś po prostu wyjechać? - dopytuje prawnika.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek celem ataku zbocznego instruktora! Natalka go obroni

- Ale gdzie na przykład?
- Gdziekolwiek. Pewnego dnia spakować się i wyjechać...
- Czasami mnie nosi, ale teraz to bez znaczenia. Będę się już zbierał - Andrzej z trudem panuje nad sobą, by nie skupiać się na pięknych, długich nogach Pauliny.

Dziewczyna posyła mu promienny uśmiech, w a jej oczach pojawia się uwodzicielski błysk. - Jeszcze raz bardzo panu dziękuję za to wszystko.
- Nie ma sprawy. A ja mam prośbę - Andrzej jestem... - dodaje roześmiany Andrzej, który nie chce, ale musi wrócić do żony.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: