SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Adam Werner ma ochotę na Paulinę

M jak miłość. Adam Werner ma ochotę na Paulinę

08.01.2016, godz. 11:17
M jak miłość odc. 1190. Paulina Lipska (Maria Szafirska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1190. Paulina Lipska (Maria Szafirska), Adam Werner (Jacek Kopczyński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co ta Paulina (Maria Szafirska) z "M jak miłość" w sobie ma, że mężczyźni szaleją na jej punkcie? Seksowna nauczycielka rysunku Ani (Weronika Wachowska) kusi Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), ale jej urokowi ulega też Adama Werner (Jacek Kopczyński). W 1190 odcinku "M jak miłość" przyjaciel Andrzeja zgadza się, by Paulina zamieszkała w jego domu na Deszczowej, ale chce coś w zamian. Po głowie Wernera chodzi dość śmiała fantazja...

"M jak miłość" odcinek 1190 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Niewiele brakuje, by Andrzej Budzyński z "M jak miłość" zdradził Martę (Dominika Ostałowska) z Pauliną! Jego bliska przyjaźń z nauczycielką Ani robi się coraz bardziej niebezpieczna.

W 1190 odcinku "M jak miłość" nie kto inny tylko Andrzej spieszy Paulinie z pomocą gdy dziewczyna zostaje wyrzucona z mieszkania. A ponieważ nie ma gdzie się podziać, to Budzyński wpada na pomysł, żeby wprowadziła się do Wernera, który ostatnio i tak całe dnie i noce spędza w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Werner zaskoczy Annę na grzybach. Wprowadzi się do siedliska w Grabinie

Tylko co na to Werner? Kiedy Andrzej prosi przyjaciela o przysługę, ten zgadza się bez wahania przyjąć Paulinę pod swój dach. Ostrzega jednak Budzyńskiego przed pakowaniem się w romans z Pauliną. - Ja wiedziałem, że to się tak skończy...Nauczycielka Ani teraz zajmie się twoją edukacją? - docieka Werner, który oczywiście ma na myśli tylko jedno.

- Przestań. Powiedz lepiej jak to będzie wyglądało od strony finansowej, bo dziewczyna chciałaby się z tobą jakoś sensownie dogadać - Andrzej przywołuje Adama do porządku.

Z marnym skutkiem. Bo Werner szybko popuszcza wodze swojej fantazji. Chciałby, by Paulina spełniła jego bardzo intymne marzenie... Czyżby chodziło o seks?

Patrz: M jak miłość. Andrzej Budzyński skusi się na romans z Pauliną. Zdradzi Martę z nauczycielką Ani?

-
Ja mam pewien pomysł, jak ona mogłaby mi się odwdzięczyć... - Werner postanawia podzielić się z Andrzejem swoją zachcianką. - Nawet o tym nie myśl... - śmieje się Budzyński, który sam ma coraz większą ochotę na Paulinę.


Ale Werner - szczęśliwe zakochany w Annie - nie marzy o skoku w bok. Te czasy już minęły i teraz liczy się dla niego tylko Anna. - Nie o to chodzi. Mogłaby namalować dla mnie obraz. No wiesz, ja, Ania, razem... Taki olej na płótnie, przyroda, drzewa, siedlisko, no i ja i Ania nago... - przyznaje Werner, a Budzyński od razu wybija mu ten pomysł z głowy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: