SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zaskakujące wyznanie Tomka. Chce być trzeci raz ojcem

M jak miłość. Zaskakujące wyznanie Tomka. Chce być trzeci raz ojcem

05.01.2016, godz. 08:07
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" chce mieć dziecko z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Już w 1189 odcinku ''M jak miłość'' Joanna umówi się do ginekologa, żeby dowiedzieć się, jak najszybciej zajść w ciążę. Chodakowski kocha Asię i wie, że ona marzy o dziecku. Nie wie jednak jeszcze, że lada chwila będzie miał córkę, którą urodzi Agnieszka (Magdalena Walach). Czy Joasia będzie w ciąży i co dalej z ich wspólnymi planami na przyszłość, kiedy Olszewska powie Tomkowi prawdę o dziecku?

"M jak miłość" odcinek 1189 - wtorek, 5.01.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co to będzie za rodzina! Tomek Chodakowski zgodzi się na kolejne dziecko, którego matką tym razem będzie Asia. To wielkie marzenie Joanny. Czy dojdzie do skutku?

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

W 1189 odcinku ''M jak miłość'' dzień po tym jak Tomek kolejny raz zawiedzie ukochaną, a potem przyłapie ją na tańcu z Wojtkiem (Mateusz Janicki), kochankowie urządzą sobie szczerą pogawędkę. Asia wyzna policjantowi, że nie musi być o nią zazdrosny, a on przyzna, że dużo myślał o ich poprzedniej rozmowie.

Przypominamy, że niedawno Joanna zaproponowała Tomkowi, by założyli rodzinę. Chodakowski był przeciwny - uważał, że jest już za stary. Widząc niepocieszoną Asię obiecał jednak, że przemyśli.

Patrz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka? Ojciec Maciusia umrze na serce

Tomek zgodzi się na dziecko! Asia będzie zachwycona i jeszcze tego samego dnia umówi się do ginekologa, żeby dowiedzieć się, jak najprędzej zajść w ciążę. Zakochani zaczną starać się o dziecko!

Niedługo później, w 1193 odcinku "M jak miłość", policjant dowie się od Agnieszki, że to on jest ojcem jej córeczki. Czy wtedy nadal będzie chciał założyć rodzinę z Joanną?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: