SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek zostawia Joasię i wyjeżdża do Barcelony

M jak miłość. Tomek zostawia Joasię i wyjeżdża do Barcelony

05.01.2016, godz. 20:12
M jak miłość odc. 1189. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1189. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Życie Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" znów będzie zagrożone? Policjant z CBŚ wyjeżdża na tajną akcję do Barcelony. W 1189 odcinku "M jak miłość" wiadomość o kolejnym śledztwie Tomka dociera do Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach). Ciężarnej prokuratorce coraz trudniej ukryć swoją miłość do Tomka i strach przed tym, że jej ukochanemu stanie się coś złego.

"M jak miłość" odcinek 1189 - wtorek, 5.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka i Tomek z "M jak miłość" nie są razem, ale za każdym razem kiedy się spotykają da się między nimi wyczuć miłosne napięcie. Bo faktem jest, że ciężarna Olszewska wciąż kocha swojego byłego kochanka, który jest przecież ojcem jej dziecka.

Patrz: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

W 1189 "M jak miłość" Agnieszka odwiedza policjanta w biurze Centralnego Biura Śledczego tuż przed tym jak Tomek szykuje się do służbowego wyjazdu do Barcelony. To kolejna akcja CBŚ, w której bierze udział Chodakowski.

Olszewska jest świadkiem kłótni Tomka z jego nowym partnerem Kacprem Wrońskim (Łukasz Stawowczyk), który liczył na to, że to on pojedzie do Hiszpanii. Chodakowski dostaje od prokuratorki kontakt do jej kolegi z Barcelony, bo właśnie on może mu pomóc w śledztwie.

Przeczytaj: M jak miłość. Poród Agnieszki. Marcin zastąpi jej ojca dziecka

Kiedy później byli kochankowie spotykają się przypadkiem w mieszkaniu Marcina (Mikołaj Roznerski), Agnieszka z trudem panuje nad swoimi uczuciami do ukochanego. Widząc Tomka, który trzyma na rękach małego Szymka (Staś Szczypiński) przez chwilę ma ochotę powiedzieć mu prawdę o ich dziecku.

Ostatecznie jednak rezygnuje, bo nie chce burzyć jego szczęśliwego związku z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Wspomina jednak o tym, by Chodakowski uważał na siebie podczas akcji w Barcelonie. Boi się, bowiem że Tomkowi może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: