SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia przyspieszy ciążę, by urodzić Tomkowi dziecko

M jak miłość. Joasia przyspieszy ciążę, by urodzić Tomkowi dziecko

04.01.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1189. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej) z "M jak miłość" będzie w ciąży z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)? Ukochana Chodakowskiego marzy o tym, by zostać matką. Kiedy w 1189 odcinku "M jak miłość" Tomek zgadza się na dziecko, Joanna od razu idzie na wizytę do swojego ginekologa. Prosi lekarza o radę jak przyspieszyć ciążę, bo pragnie jak najszybciej urodzić ukochanemu dziecko.

"M jak miłość" odcinek 1189 -wtorek, 5.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Joasi i Tomka z "M jak miłość" jest już na takim etapie, że oboje są gotowi na dziecko. Jeszcze niedawno Chodakowski nie chciał trzeci raz zostać ojcem. Gdy Joanna wyznała mu, że marzy o tym, by zostali rodzicami, Tomek poprosił ją o czas do namysłu.

Patrz: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

W 1189 odcinku "M jak miłość" policjant dochodzi do wniosku, że nie ma na co czekać. Kocha Asię i pragnie spełnić jej marzenie o macierzyństwie. - Tak sobie pomyślałem, że to nie będzie problem dla Zosi i Wojtka jeśli zdecydowalibyśmy się na dziecko... - przyznaje nieśmiało.

- A ty byś tego chciał? - dopytuje Joanna, bo nie chce ukochanego do niczego zmuszać. To musi być ich wspólna decyzja, bo przecież wpłynie na przyszłość ich całej rodziny. Kiedy Tomek przytakuje, szczęśliwa Joasia od razu zapisuje się na wizytę do swojego ginekologa.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Olek będą mieli syna. Adoptują Maciusia po śmierci jego ojca

Podczas wizyty u lekarza stawia sprawę jasno - zależy jej, by jak najszybciej zajść w ciążę. Odstawiła już tabletki antykoncepcyjne, więc liczy na to, że wkrótce zostanie mamą.

- Raz zapomniałam wziąć tabletki. Ale nic się nie stało. Wtedy odetchnęłam z ulgą. Tylko teraz już zdecydowaliśmy się, że będziemy się starać o dziecko, dlatego zaczęłam się martwić - przyznaje się lekarzowi.


- Droga pani, to nie jest automat. Pominięcie jednej tabletki nie daje gwarancji, że zajdzie pani w ciążę. Po odstawieniu tabletek, pary starają się o dziecko kilka miesięcy, nawet rok - uprzedza ją ginekolog.

Joasia od razu pyta lekarza, czy nie da się tego jakoś przyspieszyć. - Oczywiście można wspomóc naturę. Zdrowa dieta, zero stresu, witaminy i kwas foliowy. A jeżeli chce się pani upewnić, że wszystko jest w porządku, to możemy też zbadać poziom hormonów - sugeruje doktor.

Już w 1193 odcinku "M jak miłość" Joasia zacznie źle się czuć. Test ciążowy wykaże, że rzeczywiście spodziewa się dziecka Tomka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: