SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Grzegorz romansuje z Emilką, nianią Szymka

M jak miłość. Grzegorz romansuje z Emilką, nianią Szymka

04.01.2016, godz. 21:06
M jak miłość odcinek 1188. Szymek (Staś Szczypiński), Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odcinek 1188. Szymek (Staś Szczypiński), Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Szokujący romans w "M jak miłość"! Kłamstwo ma krótkie nogi! Opiekunka Szymka (Staś Szczypiński) jest kochanką ojca Marcina (Mikołaj Roznerski), Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Emilka (Dorota Chwedorowicz) nie dopilnowała Szymka, który zakrztusił się pestką, więc wściekły Chodakowski zwolnił nianię. W 1189 odcinku ''M jak miłość'' Grzegorz poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), żeby zatrudnił opiekunkę z powrotem. Dopiero potem okaże się, dlaczego tak bardzo mu na tym zależy...

"M jak miłość" odcinek 1189 - wtorek, 5.01.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ojciec Marcina jest ostatnio radosny, nieobecny myślami i rozkojarzony. Dlaczego? To proste! Zakochał się!

Zobacz: M jak miłość. Iza uratuje Szymkowi życie!

Wkrótce okaże się, że ojciec Chodakowskiego ma romans z opiekunką wnuka. Małym Szymkiem opiekuje się Emilka i to właśnie ona wpadła w oko Grzegorzowi.

W 1189 odcinku ''M jak miłość'' ojciec poprosi Marcina, by z powrotem zatrudnił opiekunkę Szymka. Dziewczyna straci pracę po tym, jak nie dopilnuje chłopca, a on zakrztusi się pestką!

Przeczytaj: M jak miłość. Jacek handluje dopalaczami! Przez niego Lenka umrze?

Czy Marcin da Emilce jeszcze jedną szansę? Tego jeszcze nie możemy być pewni. Wiadomo jednak, że romans Grzegorza szybko wyjdzie na jaw i Chodakowski zrozumie, dlaczego tak bardzo zależało mu na przywróceniu Emilki na stanowisko opiekunki! Co na to Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)?!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: