SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Diler dopalaczy grozi Kindze. Marcin pobije Jacka!

M jak miłość. Diler dopalaczy grozi Kindze. Marcin pobije Jacka!

27.12.2015, godz. 10:50
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek) foto:

Jacek (Łukasz Pracki) z "M jak miłość" jest agresywny! W 1189 odcinki ''M jak miłość'' diler dopalaczy zacznie grozić Kindze (Katarzyna Cichopek), a potem wda się w bójkę z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski)! Zduńska nie pozbędzie się uciążliwego lokatora ze sklepu Ali (Olga Frycz), a jego interes będzie odstraszać gości z "Bistro za rogiem"! Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1189 - wtorek, 5.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga Zduńska z "M jak miłość" w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że Jacek może być tak nieobliczalny! Gdy Zduńska zorientuje się, że nowy lokator ze sklepu Ali handluje dopalaczami, będzie usiłowała się go pozbyć, ale to nie takie proste...

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi

W 1189 odcinku "M jak miłość" do bistro zaczną przychodzić naćpani klienci Jacka. To odstraszy porządnych gości z lokalu Kingi, ale to dopiero początek problemów.

Mężczyzna jest coraz bardziej agresywny. Pewnego dnia wpadnie do Zduńskiej z pretensjami, ale w jej obronie stanie Marcin, który akurat będzie na miejscu.

-Tym razem przegięłaś! Odcięliście mi prąd!
-Ja nie wiem o czym mówisz! - broni się Kinga. 
-Nie wiesz?
-Jakiś problem? - zapyta Marcin widząc, że Jacek jest agresywny wobec Kingi.
-Tak, jest problem! - odpowie bez wahania diler i dojdzie do bójki. Marcin, który jest doświadczony w sztukach walki wykorzysta swoje umiejętności i dołoży rywalowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Jacek odstrasza klientów bistro. Kinga w poważnych tarapatach

Sprawa niechcianego lokatora cały czas będzie dręczyć Kingę. Zduńska będzie się obwiniać, że zaufała takiemu draniowi. Piotrek (Marcin Mroczek) postara się nastraszyć Jacka znajomością prawa, ale to chyba też nic nie da...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: