SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka wybiera imię dla swojej córki. Jak nazwie dziecko Tomka?

M jak miłość. Agnieszka wybiera imię dla swojej córki. Jak nazwie dziecko Tomka?

02.01.2016, godz. 11:02
M jak miłość odcinek 1164. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1164. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Poród Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" już za miesiąc. Ciężarna Agnieszka od niedawna wie, że urodzi dziewczynkę, więc w 1189 odcinku "M jak miłość" wybiera imię dla córki. Jak Agnieszka nazwie swoje dziecko, którego ojcem jest Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)? Przyszła mama rozważa dwie możliwości - Julia albo Tosia.

"M jak miłość" odcinek 1189 - wtorek, 5.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Agnieszka z "M jak miłość" urodzi dziecko i jakie imię wybierze dla córki? Biorąc pod uwagę serialową rzeczywistość to do porodu Agnieszki został jeszcze miesiąc, ale widzowie "M jak miłość" zobaczą narodziny dziecka Agnieszki i Tomka na początku lutego 2016 roku.

Patrz: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

W 1189 odcinku "M jak miłość" ciężarna Agnieszka odwiedza swojego sąsiada Marcina (Mikołaj Roznerski), który od razu zauważa, że przyjaciółka wprost rozkwita, a błogosławiony stan bardzo jej służy. Oczywiście Chodakowski żartuje z Agnieszki, że jeszcze nigdy nie była taka wielka.

Kolejny raz oferuje jej swoje wsparcie i proponuje, że będzie z nią przy porodzie, żeby nie była sama.
- Nie o to chodzi, żeby cię trzymać za rękę, tylko ktoś powinien dopilnować, żeby wszystko było w porządku. Więc jak nikogo nie będzie to ja przyjadę - stwierdza Marcin, lecz przyszła mama odmawia.

- Jesteś kochany, ale ja z tym wszystkim muszę się uporać sama - odpowiada krótko Agnieszka. - Mówisz o porodzie, czy o tym co będzie później? Ja ci usiłuję uświadomić, że nie będzie lekko. Dziecko powinno mieć oboje rodziców - dodaje Marcin, który przekonuje Agnieszkę, by powiedziała Tomkowi prawdę. Ona jednak nie zmienia zdania.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa w szpitalu. Żona Marka ma nawrót raka?

Wieczorem ciężarna Olszewska prasuje ubranka dla swojej córeczki, która zamierza zabrać ze sobą do szpitala. Dziecko wierci się coraz bardziej i cały czas kopię mamę, więc Agnieszka czule masuje się po brzuchu.

"Zagaduje" też córeczkę rozmową, bo właśnie obmyśla jakie imię jej nadać. W grę wchodzi Julia albo Tosia. Choć to drugie imię nie podoba się maleństwu, które na sam jego dźwięk zaczyna jeszcze mocniej kopać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: CNN Newsource/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: