SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula wyjeżdża do Anglii. Marek nie zatrzyma córki

M jak miłość. Ula wyjeżdża do Anglii. Marek nie zatrzyma córki

04.01.2016, godz. 19:44
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft) foto:

Ula Mostowiak (Iga Krefft) wyjedzie z Polski? Niedawno zastanawiała się już nad przeprowadzką do Londynu, ale Anna (Tamara Ariuch) wybiła jej to z głowy. Niestety w 1188 odcinku ''M jak miłość'' kłóci się z siostrą o chłopaka i ucieka z Grabiny. Franek (Piotr Nerlewski) i Natalka (Marcjanna Lelek) kochają się, a Ula nie może tego znieść. W Warszawie wsiada z zamiarem wyjazdu do Anglii. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) znajdują list pożegnalny Uli...

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Takiej awantury w rodzinie Mostowiaków z "M jak miłość" jeszcze nie było. Ula ma żal do siostry o to, że zbliżyła się do Franka! Córki Marka kłócą się o leśniczego, a sprzeczka przeradza się w wielką kłótnię, pod wpływem której Ula postanawia wyjechać z Polski!

Zobacz: M jak miłość. Ula pobije Natalkę i wyrzeknie się siostry

Jakiś czas temu Ula myślała o przeprowadzce do Londynu, ale postanowiła spróbować swoich sił w Grabinie. Za cel postawiła sobie zdobycie Franka!

Gdy w 1188 odcinku ''M jak miłość'' Ula dowiaduje się o romansie Natalki i leśniczego wpada w szał. Barbara (Teresa Lipowska) nieopacznie nazywaZarzyckiego chłopakiem Natalki i od tego się zaczyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka zerwie z Frankiem przez Ulę

Ula wykrzykuje siostrze prosto w twarz, że nie ma już do niej zaufania i to definitywny koniec ich przyjaźni. Ula wybiega z domu w Grabinie. Nikt nie jest w stanie jej powstrzymać. W mieszkaniu Anny w Warszawie dziewczyna pakuje swoje rzeczy do walizki i zabiera paszport. Córka Mostowiaka wyjedzie z Polski?

Ula ze łzami w oczach zjawia się na dworcu, żeby ruszyć w podróż do Anglii! Marek tak tego nie zostawi. W 1188 odcinku ''M jak miłość'' Mostowiak i Ewa jadą do Warszawy, by przekonać ją do pozostania w Polsce. Ale w mieszkaniu znajdują tylko list pożegnalny Uli...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: