SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula i Natalka biją się o leśniczego Franka

M jak miłość. Ula i Natalka biją się o leśniczego Franka

04.01.2016, godz. 20:18
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Bójka sióstr Mostowiak z "M jak miłość" o leśniczego z Grabiny! W 1188 odcinku "M jak miłość" emocje sięgną zenitu kiedy nieszczęśliwie zakochana Ula (Iga Krefft) dowie się, że Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) jej nie chce, bo kocha inną kobietą. Odrzucona Ula wpadnie w szał gdy przyłapie Franka na pocałunku z Natalką (Marcjanna Lelek). Na oczach dziadków urządzi siostrze awanturę, zacznie ją szarpać, aż wreszcie wyrzyczy jej prosto w twarz, że jej nienawidzi i nie chce jej znać. Po kłótni zapłakana Ula wybiegnie w domu w Grabinie i postanowi wyjechać do Anglii.

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek. 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To było do przewidzenia, że wcześniej czy później Natalka i Ula z "M jak miłość" z powodu Franka skoczą sobie do gardeł. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że siostry Mostowiak aż tak się pokłócą. Gdy jednak w grę wchodzi nieodwzajemniona miłość i siostrzana zdrada padają mocne słowa, o których trudno zapomnieć.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek odbierze Natalce córkę Hanię? Okłamie ją, że jest bezpłodny

W 1188 odcinku "M jak miłość" Ula odwiedzi Franka w leśniczówce i kolejny raz zapyta chłopaka o jego uczucia. Idąc za radą ciotki Anny (Tamara Arciuch) postanowiła bowiem do końca walczyć o ukochanego.

- Nie chcę ci się narzucać i po tej naszej rozmowie już nigdy do tego nie wrócę, ale chcę, muszę cię o coś zapytać... Bo jeśli tego nie zrobię nigdy sobie nie daruję! Franek, czy my, mamy jeszcze szanse kiedykolwiek, razem, nie teraz, ale za jakiś czas...

Leśnik z Grabiny znów odbierze jej nadzieję. Odtrąca ją, daje jej do zrozumienia, że nic z tego nie będzie i źle się z tym czuje. - Jesteś świetną dziewczyną i bardzo cię lubię, ale... niestety, zakochałem się w innej kobiecie - przyzna szczerze Franek. Nie wspomni jednak, że chodzi o Natalkę.

Kilka godzin później Mostowiakówna zobaczy jak ukochany całuje Natalię. W 1188 odcinku "M jak miłość" między siostrami od razu wybuchnie ostra kłótnia. Dojdzie nawet do rękoczynów. Ula zacznie szarpać siostrę, zarzuci jej, że ją zdradziła i wykrzyknie jej w oczy, że nie chce jej znać.

Patrz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Ula ich nie rozdzieli

- Czy możesz przestać się drzeć i wysłuchać co mam do powiedzenia - poprosi siostrę Natalka. Ale Ula będzie tak zapiekła w gniewie, że nie zechce jej wysłuchać.
- Nienawidzę cię! Nie jesteś już moją siostrą! - rzuci tylko.

- Co tu się dzieje? - Barbara spróbuje uspokoić wnuczki, które zaczną się bić na oczach dziadkach. - Za dużo emocji - doda przerażony tym widokiem Lucjan.

Załamana Ula wybiegnie w domu w Grabinie i postanowi w końcu wyjechać z kraju! Barbara będzie zrozpaczona. - Ula, co ty wyprawiasz, wracaj! Ulka, nie wygłupiaj się! To jest jakieś wariacto, Marek zrób coś.

Słowa Uli bardzo zranią Natalkę, która nie chciała, żeby się to tak potoczyło. Nie chciała zranić siostry, ale Franek tyle dla niej znaczy, że potrafi sobie jakoś sobie z tym poradzić.

Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość" zapowiedziała, że między siostrami już nigdy nie będzie tak jak dawniej.

- Uli bardzo zależy na Franku. Wierzy, że może coś z tego będzie. W tym dążeniu do bycia z nim zatraca się, ma obsesję na jego punkcie. Gdyby jeszcze była odrzucona, to by ją tylko zabolało. Ale jest odrzucona, dlatego, że Franek wybrał jej siostrę, a nie ją. Jest to dla niej absolutna tragedia. Obietnica to obietnica. Ula czuje się zdradzona przez swoją siostrę -
wyjaśniła aktorka.

- Jest osobą, która nie do końca zapomina, nie potrafi przebaczać. Traci zaufanie do siostry, to jest koniec ich przyjaźni, siostrzanej miłości. Nie widzi rozwiązanie. Traktuje tę sytuację jako bodziec do ucieczki, nie zdając sobie sprawy jak to wpłynie na relacje w rodzinie Mostowiaków -
dodała Iga Krefft.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: