SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka zrywa z Frankiem przez Ulę

M jak miłość. Natalka zrywa z Frankiem przez Ulę

02.01.2016, godz. 20:17
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1188. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" kochają się, ale nie będą razem, bo na drodze do ich szczęścia staje Ula (Iga Krefft). Obesyjnie zakochana w leśniczym z Grabiny Ula wymusiła na siostrze obietnicę, że nigdy nie zbliży się do Franka. Właśnie dlatego w 1188 odcinku "M jak miłość" Natalia wysyła do ukochanego e-maila, w którym zrywa tę znajomość. Jednak Franek tak łatwo się nie poddaje. Leśnik zapewnia Natalię o swojej wielkiej miłości. Obiecuje też Natalce, że nigdy jej nie skrzywdzi.

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Uczucie do Franka z "M jak miłość" spadało na Natalkę w momencie, w którym nie spodziewała się żadnych facetów w swoim życiu. Nagle pojawił się cudowny, troskliwy i opiekuńczy chłopak, ale Natalka nie pozwala sobie na to, by być blisko niego właśnie dlatego, że to Ula pierwsza się w nim zakochała.

Patrz: M jak miłość. Ula pobije Natalkę i wyrzeknie się siostry

Jakiś czas temu Natalia obiecała siostrze, że między nią i Frankiem nigdy do niczego nie dojdzie. Jednak serce nie sługa. Natalka wiele raz złamała słowo dane Uli i z tego powodu dręczą ją ogromne wyrzuty sumienia. W 1188 odcinku "M jak miłość" tylko swojej małej córeczce Hani (Maja Marczak) mówi, że całowała się z Frankiem...

Pod wpływem chwili pisze do leśniczego e-maila, w którym zrywa ich znajmość.

"Pewnie to dla ciebie nic nie znaczyło, ale ja... Boję się tego, co mogłoby się jeszcze wydarzyć...Hania, studia, cała ta skomplikowana sytuacja, w tym wszystkim Ula i to co było między Wami. Uważam, że nie powinniśmy się spotykać. Nie dzwoń do mnie więcej, nie przychodź. Przepraszam, Natalka..." - wyjaśnia ukochanemu.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

Franek, który sam z każdym dniem jest coraz bardziej w Natalii zakochany nie zamierza pozwolić jej odejść. Podczas kolejnego spotkania dziewczyna znów go odtrąc, nie chce zranić swojej siostry.

-
Po prostu nie mogę… I nie chcę. To się wszystko nie powinno było zdarzyć! - Natalia odsuwa się od ukochanego i odwraca wzrok. - Nie możemy się więcej spotykać…

Jednak Franek nie przyjmuje odmowy. - Chodzi o Ulę, prawda? Tylko o nią? Nie ma żadnego innego powodu... Ja też się w tym wszystkim trochę gubię… I gdybyś mnie zapytała, pewnie nie umiałbym nazwać tego, co do ciebie czuję! Ale to na pewno nie jest przyjaźń czy koleżeństwo. Nie wiem, jak i kiedy, ale stałaś się dla mnie kimś bardzo ważnym… Czasem myślę, że może… kimś najważniejszym. Natalia? Może po prostu daj nam szansę?

Natalka wyjaśnia ukochanemu, że nie jest gotowa na nowy związek, że boi po rozstaniu z Darkiem (Marcel Sabat) boi się zaufać innemu mężczyźnie.

- Ja po prostu nie chcę być już z nikim! Po tym, co się wydarzyło z Darkiem nie umiem już nikomu zaufać…

Leśniczy z Grabiny nie jest jednak typem faceta pokroju Darka - nie ma w sobie nic z nieodpowiedzialnego tchórza. Dlatego też zapewnia Natalkę o szczerości swoich uczuć. - Spróbuj mi zaufać, proszę... Bo ja na pewno nigdy cię nie skrzywdzę...

- Ja… nie mogę! Ty też jesteś dla mnie bardzo ważny, ale… nie mogę zrobić tego Uli! Czy Natalia naprawdę odrzuci miłość Franka i straci szansę na szczęście u boku mężczyzny, który kocha ją i jej córkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: