SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin zdradza Kasię z Izą

M jak miłość. Marcin zdradza Kasię z Izą

04.01.2016, godz. 18:30
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ten pocałunek w "M jak miłość" zapowiada nowy romans! Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) i Iza Lewińska (Adriana Kalska) są kimś więcej niż przyjaciółmi. Uczucie, które ich połączyło w 1188 odcinku "M jak miłość"wybucha jeszcze bardziej. Iza ratuje życie małego Szymkowi (Staś Szczypiński), który zakrztusił się pestką, pod wpływem chwili całuje Marcina. Co prawda on nie protestuje, ale szybko ma wyrzuty sumienia, że zdradza zmarłą Kasię (Agnieszka Sienkiewicz)...

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłość Kasi i Marcina była tak wielka, że nawet dziewięć miesięcy po jej śmierci Chodakowski wciąż nie może zapomnieć o ukochanej. I choć z każdym dniem coraz bardziej zbliża się do kuratorki Izy Lewińskiej, która zajmuje teraz ważne miejsce w jego życiu, to jego serce wciąż należy do zmarłej narzeczonej.

Przeczytaj: M jak miłość. Szymek dusi się! Iza ratuje syna Marcina przed śmiercią

W 1188 odcinku "M jak miłość" Marcin znów znajduje się o ktok tragedii. Jego synek Szymek, który zostaje w domu pod opieką opiekunki Emilki (Dorota Chwedrowicz) nagle zacznie się dusić. Niania wpada w panikę i od razu dzwoni do Chodakowskiego, który w tym czasie spotyka się w swojej firmie w Izą.

- Szymek strasznie kaszle, jakby się zakrztusił... Zrobiłam wszystko, co mogłam, ale dziecko nadal ma kłopot z oddychaniem!

Patrz: M jak miłość. Marcin pożałuje seksu z Izą, bo wciąż kocha Kasię


Na szczęście Iza wie co robić w takich sytuacjach. Jako jedyna zachowuje zimną krew i ratuje Szymkowi życie. Po tym dramatycznym wydarzeniu Marcin już do końca życia będzie miał dług wdzięczności wobec Izy.

Kiedy Szymek zasypia Chodakowski dziękuje przyjaciółce za to, że ocaliła jego dziecko. Z uczuciem spogląda na Izę, która stała mu się jeszcze bliższa. Nagle Lewińska wstaje, by już wyjść.
- Po tym całym stresie padam na twarz... - tłumaczy na pożegnanie. Marcin łapie ją za rękę i prosi, by chwilę zaczekła.

Ułamek sekundy potem czule ją przytula, a Iza zaczyna go całować.

Po wyjściu Izy zdezorientowany Marcin zwierza się Szymkowi ze swoich miłosnych rozterek. Nadal kocha Kasię i dręczą go wyrzuty sumienia, że nie jest jej wierny.

- Wiesz co młody... Nie w porządku jest trochę. Poza tym czuję się jakbym twoją mamę zdradzał. Ale ta Iza to fajna, sympatyczna. I jeszcze ci dzisiaj tyłek uratowała, smyku mały. Tylko, że ja uczciwy wobec niej nie jestem. Co ja mam zrobić? Daj mi jedną radę... - mówi do synka.

W 1189 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zaprasza Izę na kolację do swojego mieszkania. Tym razem wieczór też kończy się namiętnym pocałunkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: