SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia zdradza Tomka z Wojtkiem? Chodakowski rzuca się na rywala

M jak miłość. Joasia zdradza Tomka z Wojtkiem? Chodakowski rzuca się na rywala

03.01.2016, godz. 16:50
M jak miłość odc. 1188. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Mateusz Janicki)
M jak miłość odc. 1188. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Mateusz Janicki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szaleńcza zazdrość w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" zdradzaTomka (Andrzej Młynarczyk) z Wojtkiem (Mateusz Janicki)? W 1188 odcinku ''M jak miłość'' lekarz zaprasza Asię z partnerem na przyjęcie pożegnalne przed wyjazdem do Kuwejtu. Ale policjant musi dłużej zostać w pracy. Joanna sama odwiedza byłego chłopaka i tak się składa, że jest jedynym gościem! Kiedy Chodakowski przyłapuje ich na czułym tańcu z zazdrości atakuje rywala!

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wojtek z "M jak miłość" postanowił zrobić karierę za granicą właśnie dlatego żegna się z przyjaciółmi i szykuje się do wyprowadzki. W 1188 odcinku ''M jak miłość'' młody lekarz zaprasza Asię i Tomka na pożegnalne przyjęcie.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi

Asia oczywiście odpowie na zaproszenie i zjawi się w mieszkaniu dawnego kochanka, ale Tomek nie dotrze, bo jak zwykle zatrzyma go... praca. Tarnowska ma już dość Tomka i tego, że wiecznie pracuje. Dlatego bez wyrzutów sumienia sama zjawi się na domówce.

Na miejscu okaże się jednak, że ona jedyna postanowiła pożegnać Wojtka. Pozostali goście nie pojawią się na imprezie, więc Asia i jej kolega spędzą wieczór tylko we dwoje. Oboje spędzą razem kilka godzin, sam na sam... i w końcu lekarz porwie przyjaciółkę w ramiona, by zatańczyć z Joanną ostatni taniec.

- Cudownie mi się z tobą rozmawia, to nie żadna ściema, jesteś taka... Czuję się tak, jakbym cię znał od zawsze…

Przeczytaj: M jak miłość. Ula i Natalka biją się o Franka. Córki Marka nie są już siostrami!

Kilka godzin później, gdy Tomek skończy pracę postanowi dołączyć do ukochanej. Problem w tym, że ona będzie się świetnie bawiła się z Wojtkiem! Gdy Chodakowski stanie w drzwiach mieszkania Wojtka, zastanie Joannę w jego ramionach.

Asia nie zdradzi Tomka. Blondynka da się porwać do tańca, a Chodakowski źle zinterpretuje scenę. Policjant rzuci się z pięściami na rywala! Chodakowski, wściekły i zazdrosny, o mało nie pobije rywala. I dostanie później za to od Asi ostrą burę!
- Zwariowałeś?!  Zachowałeś się jak… troglodyta! Dopiero później ukochana wyzna mu, że zaszła duża pomyłka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: