SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joanna i Agnieszka... przyjaciółkami?

M jak miłość. Joanna i Agnieszka... przyjaciółkami?

14.12.2015, godz. 12:00
M jak miłość po wakacjach 2015, Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Joanna Tarnowska (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość po wakacjach 2015, Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Joanna Tarnowska (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Niespodzianka dla fanów ''M jak miłość''! Największe rywalki zaczną się przyjaźnić? W 1188 odcinku ''M jak miłość'' Tarnowska świetnie zacznie się dogadywać z Olszewską i poprosi ją nawet o to, by odebrała Wojtusia (Feliks Matecki) ze szkoły. Głównym tematem pań będzie oczywiście nienarodzone dziecko prokuratorki. Olszewska nie wspomni jednak słowem, że ojcem jej córeczki jest Tomek (Andrzej Młynarczyk), którego kocha Joanna!

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Asia będzie miała pretensje do Tomka. Policjant cały czas pracuje i nie ma czasu dla niej, ani dla dzieci. Pewnego dnia, zdesperowana Joanna poprosi największą rywalkę, żeby odebrała Wojtusia ze szkoły.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka mówi Tomkowi prawdę o dziecku!

Joanna sama nie zdąży odebrać chłopca zaraz po zajęciach, a Agnieszka będzie zachwycona, że może pomóc. W 1188 odcinku ''M jak miłość'' syn Tomka spędzi popołudnie z Olszewską, która właśnie wyszła ze szpitala.

Prokuratorka będzie w pełni sił i z chęcią zajmie się Wojtusiem, który opowie jej o swoich rozterkach. Okaże się, że chłopiec jest obiektem kpin w szkole, bo zakochał się w koleżance.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Gdy Asia przyjdzie po Wojtusia, świetnie będzie jej się rozmawiało z Agnieszką. Głównym tematem do rozmów będzie oczywiście nienarodzone dziecko Olszewskiej. Prokuratorka nawet się nie zająknie, że ojcem dziecka jest Tomek. Czy Joanna i Agnieszka się zaprzyjaźnią?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: