SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza ratuje życia syna Marcina. Szymek przez swoją nianię dusi się pestką

M jak miłość. Iza ratuje życia syna Marcina. Szymek przez swoją nianię dusi się pestką

04.01.2016, godz. 07:32
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Emilka (Dorota Chwedorowicz)
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Emilka (Dorota Chwedorowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" o krok od tragedii! Chodakowski jest wdzięczny Lewińskiej (Adriana Kalska), za to, że dzięki niej sąd przyznał mu prawdo do opieki nad Szymkiem (Staś Szczypiński). Jednak w 1188 odcinku ''M jak miłość'' Iza da Marcinowi jeszcze jeden powód do wdzięczności. Kuratorka uratuje jego syna, który pod opieką nieodpowiedzialnej opiekunki zadławi się pestką i zacznie się dusić!

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1188 odcinku ''M jak miłość'' Iza Lewińska odwiedzi Marcina w pracy, ale rozmowę przerwie im telefon od Emilki (Dorota Chwedrowicz). Opiekunka Szymka wpadnie w panikę, bo chłopiec się zakrztusi.

- Szymek strasznie kaszle, jakby się zakrztusił... Zrobiłam wszystko, co mogłam, ale dziecko nadal ma kłopot z oddychaniem!

Zobacz: M jak miłość. Nowa Kasia będzie mamą Szymka i ukochaną Marcina

Iza pojedzie z Chodakowskim do domu i uratuje chłopca, który jak się potem okaże, zjadł granat i zakrztusił się pestką. Lewińska jako jedyna zachowa zimną krew. Marcin zwolni nieodpowiedzialną nianię z pracy, a Iza czule pocałuje Marcina na pożegnanie. Wkrótce śliczną panią kurator i Chodakowskiego połączy nie tylko przyjaźń.

Przeczytaj: M jak miłość. Święta na planie M jak miłość. Marcin spędzi Boże Narodzenie z Izą Lewińską

Po pełnym emocji dniu Chodakowski da się porwać i odwzajemni pocałunek przyjaciółki, ale potem będzie tego żałował. Na szczęście niedługo... W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Iza i Marcin wylądują w łóżku!

Emilia po wypadku Szymka straci za to pracę... Niespodziewanie za dziewczyną wstawi się jednak Grzegorz (Wojciech Majchrzak). Marcin, na prośbę ojca, w końcu zgodzi się, by niania wróciła. Nieświadomy, że jego ojciec... ma z Emilią namiętny romans!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: