SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza kocha Marcina. Dla niego zostanie w Polsce i rzuci Artura!

M jak miłość. Iza kocha Marcina. Dla niego zostanie w Polsce i rzuci Artura!

21.12.2015, godz. 09:51
M jak miłość odcinek 1171, Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1171, Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto:

Iza (Adriana Lewińska) uwiedzie Marcina (Mikołaj Roznerski)? Właśnie dla niego została w Polsce, choć Artur (Tomasz Ciachorowski) namawiał ją na przeprowadzę do Londynu. W 1188 odcinku ''M jak miłość'' Lewińska odwiedzi przyjaciela w pracy, a potem pojedzie z nim do domu, bo Szymek (Staś Szczypiński) będzie potrzebował pomocy. Na pożegnanie Iza obdaruje Marcina namiętnym pocałunkiem!

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Iza Lewińska nie wyjedzie z chłopakiem za granicę i to prawdopodobnie będzie oznaczało rozstanie z Arturem. Kuratorka uwierzyła, że jej praca pomaga wielu ludziom i nie może jej tak po prostu zostawić. W dodatku tu w Warszawie jest ktoś, kogo brakowałoby jej w Londynie.

Patrz: M jak miłość. Nowa Kasia będzie mamą Szymka i ukochaną Marcina

Brunetka zostanie w Polsce dla Marcina? Na to wygląda! W 1188 odcinku ''M jak miłość'' Lewińska odwiedzi Marcina w pracy, ale rozmowę przerwie im telefon od Emilki (Dorota Chwedrowicz). Opiekunka Szymka wpadnie w panikę, bo chłopiec się zakrztusił i ma problemy z oddychaniem.

Iza pojedzie z Chodakowskim do domu i uratuje chłopca, który jak się potem okaże, zjadł granat i zakrztusił się pestką. Marcin zwolni nieodpowiedzialną nianię z pracy, a Lewińska czule pocałuje Marcina na pożegnanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Święta na planie M jak miłość. Marcin spędzi Boże Narodzenie z Izą Lewińską

Po pełnym emocji dniu Chodakowski da się porwać i odwzajemni pocałunek przyjaciółki, ale potem będzie tego żałował. Czy Marcin w końcu zapomni o Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i pozwoli sobie na romans? Chyba tak... Niedługo w ''M jak miłość'' Iza i Marcin wylądują w łóżku!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: