SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka przeżyje wstrząs, bo Joasia urodzi Tomkowi dziecko

M jak miłość. Agnieszka przeżyje wstrząs, bo Joasia urodzi Tomkowi dziecko

01.01.2016, godz. 11:27
M jak miłość. Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szok i niedowierzenie w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie w ciąży z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i tak jak Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi mu dziecko. Ta wiadomość spada na Agnieszkę jak grom z jasnego nieba w 1188 odcinku "M jak miłość". Mały Wojtuś (Feliks Matecki) chwali się Olszewskiej, że Asia poprosiła jego tatusia o dziecko. Mało tego - syn Tomka proponuje Agnieszce, by jej dzidziuś i dziecko Joasi i Tomka wychowywali się razem.

"M jak miłość" odcinek 1188 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Do porodu Agnieszki Olszewskiej z "M jak miłość" został już tylko miesiąc. Przyszła mama w napięciu oczekuje na narodziny swojej córeczki. Co jakiś czas korzysta z pomocy Joasi i Tomka, którzy troszą się o nią cały czas nie wiedząc, że to Chodakowski jest ojcem jej dziecka.

Patrz: M jak miłość. Joasia w ciąży z Tomkiem. Agnieszka też powie mu o dziecku

W 1188 odcinku "M jak miłość" Agnieszka ma okazję się odwdzięczyć. Joanna prosi ją bowiem, by odebrała Wojtusia ze szkoły, bo ona nie może się wyrwać z pracy, a chłopiec coś nabroił. Olszewska z wielką przyjemnością zgadza się zająć Wojtusiem. Zabiera syna Tomka na lody i przy okazji dowiaduje się czegoś, co sprawia jej ogromny ból.

Wojtuś wspomina bowiem, że już niedługo będzie miał siostrę lub brata, bo Asia i jego tata chcą mieć dziecko.
- Jak tam z twoim dzidziusiem, kiedy się w końcu urodzi? Dlaczego to wszystko tak długo trwa? - zaczyna wypytywać Wojtuś zajadjąc się lodami.

- Powiedzieć ci sekret - podsłuchałem Joasię jak prosiła mojego tatę, żeby mieli dziecko, no wiesz takie wspólne. Więc może nasze dziecko i twoje zakolegują się po porodzie? Czy to dobry pomysł? - pyta z rozbrajającą szczerością chłopiec, a Agnieszka z trudem wysila się na uśmiech.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula i Natalka biją się o Franka. Córki Marka nie są już siostrami!

Gdy później Agnieszka i Joanna spotykają się w parku ciężarna była kochanka Tomka nie daje po sobie poznać, że wie o planach Asi. Pozwala nawet, by rywalka dotknęła jej brzucha i poczuła kopanie dziecka. Joanna jest zachwycona nienarodziną córeczką Agnieszki. Zazdrości jej, że wkrótce będzie mamą, bo sama również marzy o zajściu w ciążę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: