SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek będą razem. Ula wyjedzie z Polski, by na to nie patrzeć

M jak miłość. Natalka i Franek będą razem. Ula wyjedzie z Polski, by na to nie patrzeć

05.12.2015, godz. 15:09
M jak miłość odc. 1187. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1187. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rywalizacja sióstr Mostowiak z "M jak miłość" o serce leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski) kończy się klęską Uli (Iga Krefft). Od samego początku Franek wolał Natalkę (Marcjanna Lelek) i w 1187 odcinku "M jak miłość" daje wyraz swoim uczuciom. Pocałunek Natalii i Franka to dla Uli jasny sygnał, że nigdy nie zdobędzie leśnika, bo on kocha jej siostrę. Załamana Ula postanawia wyjechać z Polski.

"M jak miłość" odcinek 1187 - wtorek, 29.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ula nie zniszczy miłości, która połączyła Natalkę i Franka z "M jak miłość"! Po wielu bezskutecznych próbach uwiedzenia leśniczego z Grabiny i zrujnowania jego przyjaźni z Natalią, nieszczęśliwie zakochana Ula wreszcie daje za wygraną.

Zobacz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

W 1187 odcinku "M jak miłość" dochodzi do wniosku, że Franek nigdy nie poczuje do niej tego, co do Natalki. Pocałunek Natalii i Franka oraz fakt, że Zarzycki kolejny raz broni Mostowiaczki przed instruktorem (Fabian Kocięcki) nauki jazdy, który molestował dziewczynę seksualnie, to dla Uli wystarczające dowody, że nie ma czego szukać przy Franku.

Związek siostry z leśniczym z Grabiny to dla Uli cios prosto w serce. Czuje się zdradzona przez Natalkę, która przecież obiecała jej, że między nią z Frankiem nic nigdy nie będzie. Ula przeżwywa tak bolesny zawód miłosny, że zaczyna poważnie zastanawiać się nad swoją przyszłością.

Patrz: M jak miłość. Romans Andrzeja i Pauliny. Budzyński wyprowadzi się od Marty

Grabina zawsze będzie jej domem, lecz postanawia znaleźć szczęście gdzie indziej. Z dala od Franka i Natalki, których uczucie powoli rozkwita. Ponieważ Ula nie może patrzeć na szczęście siostry i ukochanego, który odtrącił jej miłość rozważa wyjazd za granicę do Anglii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: