SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek dla Natalki zaryzykuje, że trafi do więzienia

M jak miłość. Franek dla Natalki zaryzykuje, że trafi do więzienia

28.12.2015, godz. 07:36
M jak miłość odc. 1187 Natalka (Marcjanna Lelek), instruktor (Fabian Kocięcki)
M jak miłość odc. 1187 Natalka (Marcjanna Lelek), instruktor (Fabian Kocięcki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Franek (Piotr Nerlewski) ma na karku policję! Wszystko przez to, że bronił Natalki (Marcjanna Lelek) i naraził się instruktorowi jazdy. Nauczyciel (Fabian Kącięcki) najpierw dobierał się do Natalki, a potem oblał ją, gdy przystąpiła do egzaminu! Leśniczy tak tego nie zostawi, bo wie, że córka Mostowiaka potrafi jeździć - sam przecież ją uczył. W 1187 odcinku ''M jak miłość'' instruktor nie da za wygraną i zgłosi na policję fakt, że Zarzycki go nęka i mu grozi!

"M jak miłość" odcinek 1187 - wtorek, 29.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Już w 1182 odcinku ''M jak miłość'' leśniczy Franek stanął w obronie Natalki i wdał się w bójkę z instruktorem jazdy, który groził Mostowiaczce.

Zobacz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

Po tym niemiłym incydencie do leśniczego przyszedł miejscowy policjant ostrzec go, że mężczyzna, którego pobił, zgłosił skargę na komisariacie. To niestety nie koniec kłopotów Franka.

W 1187 odcinku ''M jak miłość'' Zarzycki znów stanie w obronie przyjaciółki. Tym razem Natalka nie zda egzaminu, bo oceniać ją będzie instruktor zboczeniec, który poprzednio się do niej dobierał.

Przeczytaj: M jak miłość. Instruktor zboczeniec nie zaliczy Natalce egzaminu na prawo jazdy. Franek się awanturuje

W 1187 odcinku ''M jak miłość'' po oblanym egzaminie Natalki, Franek podejdzie do instruktora i zapewni go, że następny egzamin będzie nagrywany, żeby nie było wątpliwości. Tym razem policjant Staszek odwiedzi Natalkę i powie jej, że instruktor znów pojawił się na komisariacie i stwierdził, że leśniczy mu grozi.

- Pogadaj z Frankiem, inaczej twój chłopak napyta sobie biedy... Bo ten instruktor już wtedy, po bójce z Frankiem, zgłosił pobicie... A dzisiaj dołożył do tego groźby karalne!

Choć wszyscy wiedzą, że Zarzycki to złoty chłopak, liczne skargi na niego nie mogą zostać niezauważone. Fukncjonariusz prosi Natalkę, żeby porozmawiała z przyjacielem. Jeśli takie incydenty będą się powtarzać, chłopak może trafić nawet do więzienia!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: