SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur Rogowski chroni Marysię i Basię przed Robertem

M jak miłość. Artur Rogowski chroni Marysię i Basię przed Robertem

17.12.2015, godz. 18:47
M jak miłość. Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto:

Artur (Robert Moskwa) ma Roberta (Zbigniew Stryj) na oku i wie, że ten facet ma coś na sumieniu. W 1186 odcinku ''M jak miłość'' Rogowski ostrzeże rywala i zatrudni detektywa, który powie mu prawdę o nowym kochanku Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Artur ochroni byłą żonę i córeczkę Basię (Maja Wudkiewicz) przed Bilskim? To bandzior, który bardzo dobrze się maskuje! Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1186 - poniedziałek, 28.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Artur Rogowski wie, że Robert nie nadaje się na kochanka Marysi. I nie chodzi tu już tylko o zazdrość. Były mąż Marysi wie, że Bilski jest niebezpieczny.

Zobacz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi Bilskiemu dziecko?

Mała Basia zaniepokoi ojca i jako pierwsza powie mu o niekontrolowanej agresji nowego przyjaciela mamusi. Artur nie pozwoli Robertowi krzywdzić swojej rodziny i wynajmie detektywa.

- Z tym facetem jest coś nie tak. Zwykło się mówić, że intuicja jest domeną żeńską. Okazuje się, że mężczyźni też mogą ją mieć. Rogowski przeczuwa, ciemną stronę Bilskiego. Tu sprawdził, tam sprawdził. Niepokój u Rogowskiego jest podwójny. Ma świadomość, że krzywda może dziać się jego ukochanej Marysi i Basi. Denerwują Rogowskiego wszelkie sygnały, które mówią, że Basi dzieje się krzywda. U Rogowskiego to wyzwala dodatkową energię- powiedział Robert Moskwa w ostatnich ''Kulisach M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Rogowski ma się coraz lepiej, a to nie cieszy Bilskiego. To oczywiste, że Artur zrobi wszystko, by Marysia poznała się na nowym kochanku.

-Ostrzegam cię, będę ci patrzył na ręce - powie Bilskiemu Rogowski. -Wszystko zrobię, żeby chronić swoją rodzinę - doda potem na osobności patrząc na zdjęcie swoich ukochanych dziewczyn.

Najnowsze odcinki za darmo online serialu Sala Operacyjna Odwiedź nas na fokus.tv!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: