SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur naśle na Bilskiego detektywa i odkryje co ukrywa kochanek Marysi

M jak miłość. Artur naśle na Bilskiego detektywa i odkryje co ukrywa kochanek Marysi

30.11.2015, godz. 19:14
M jak miłość. Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto:

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" to typ spod ciemnej gwiazdy, któremu nie można ufać! Artur (Robert Moskwa) nie daruje mu i w 1186 odcinku ''M jak miłość'' wynajmie detektywa, który będzie miał Bilskiego cały czas na oku. Poza tym zacznie mu grozić. Czy w nowych odcinkach ''M jak miłość'' w końcu dowiemy się kim tak naprawdę jest Bilski i co ukrywa? Kochanek Marysi (Małgorzata Pieńkowska) miewa niespodziewane wybuchy agresji i krzyczy na Basię (Maja Wudkiewicz). Rogowski zrobi wszystko, żeby ratować córkę i Marysię przed bezwzględnym tyranem.

"M jak miłość" odcinek 1186 - poniedziałek, 28.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Bilski nie jest dobrym kandydatem na nowego partnera Marysi, a Artur zrobi wszystko, żeby jego była żona w końcu to zrozumiała. Specjalnie wynajmie detektywa, żeby rozgryźć rywala.

Zobacz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi Bilskiemu dziecko?

W 1186 odcinku ''M jak miłość'' mała Basia poskarży się ojcu, że Robert na nią krzyczy. Dziewczynka boi się zostawać z nim sam na sam, więc mama musi zabierać ją do pracy. Artur będzie przerażony wyznaniem córki i urządzi Marysi awanturę.

Robert Bilski natomiast poradzi Rogowskiej, by ograniczyła kontakty Basi z ojcem. Maria nie odkryje podstępu, ale Artur będzie czujny. Wypowie rywalowi wojnę i zaznaczy, że od tej pory będzie miał go na oku.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Szybko się przekonamy, że Artur nie rzuca słów na wiatr. W 1186 odcinku ''M jak miłość'' Rogowski wynajmie detektywa i naśle go na Roberta. Kim naprawdę jest Bilski? Czy byłemu mężowi Rogowskiej uda się zdemaskować jej kochanka? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Najnowsze odcinki za darmo online serialu Sala Operacyjna Odwiedź nas na fokus.tv!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: