SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Magdy i Olka. Czy serce Madzi wytrzyma?

M jak miłość. Ślub Magdy i Olka. Czy serce Madzi wytrzyma?

05.12.2015, godz. 10:12
M jak miłość odc. 1154. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1154. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" wezmą ślub, ale to nie oznacza, że chorej Magdzie uda się oszukać śmierć! Wręcz przeciwnie. Niestety jej organizm odrzuca przeszczep serca. Strach przed tym, że Magda nie przeżyje skłoni Olka do szybkiej organizacji ślubu. W 1185 odcinku "M jak miłość" Magda i Olek powiedzą "tak". Chwile szczęścia nowożeńców burzył będzie jednak lęk przed tym, że serce Magdy przestanie bić.

"M jak miłość" odcinek 1185 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Magdy i Olka z "M jak miłość" dojdzie do skutku, lecz los nie będzie zbyt łaskawy dla zakochanych. Tuż przed ceremonią Magdzia trafiła bowiem do szpitala. W 1179 odcinku "M jak miłość" straciła przytomność na ulicy i była bliska śmierci.

To Olek uratował życie narzeczonej. Badania wykazują, że organizm Magdy odrzuca przeszczep serca, który ciężko chora Madzia miała prawie dwa lata temu. A to oznacza, że konieczna jest kolejna operacja.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek nie będą razem przez Ulę

Te dramatyczne chwile uświadamią Olkowi, że nie ma co dłużej zwlekać ze ślubem. Gdy stan Magdy poprawi się na tyle, by mogła wyjść ze szpitala zorganizuje dla ukochanej romantyczny ślub przed "Bistro za rogiem". Z pomocą Kingi (Katarzyna Cichopek), Janka (Jacek Lenartowicz), Taro (Hiroaki Murakami) i Filarskiego (Andrzej Precigs) przygotują ceremonię ślubu i przyjęcie weselne.

Magda do ostatniej chwili będzie przekonana, że jej ślub z Olkiem odbędzie się Urzędzie Stanu Cywilnego. Chodakowski dołoży wszelkich starań, by zrobić narzeczonej niespodziankę. Jak czytamy w dwutygodniku "Świat Seriali" w 1185 ocinku "M jak miłość" na ślubie Magdy i Olka świadkami będą Kinga i Marcin (Mikołaj Roznerski).

Patrz: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga w szpitalu czuwa przy córce. A gdzie Piotrek?

Wśród gości nie zabraknie oczywiście ojca Magdy - Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński), jego żony Krysi (Hanna Mikuć), Pawła (Rafał Mroczek) i Piotrka (Marcin Mroczek), Filarskiego oraz rodziców Olka - Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

Po wzruszającej uroczystości, podczas której urzędniczka ogłosi Magdę i Olka małżeństwem nowożeńcy odbiorą telefon z ośrodka adopcyjnego z Łodzi. Okaże się, że mają spore szanse na adopcję dziecka.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: