SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zniszczy swój własny ślub! Magda będzie zawiedziona

M jak miłość. Olek zniszczy swój własny ślub! Magda będzie zawiedziona

16.12.2015, godz. 18:50
M jak miłość odc. 1154. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1154. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olek (Maurycy Popiel) weźmie na siebie wszystkie ślubne przygotowania. Magda (Anna Mucha) nie będzie musiała się niczym martwić, ale ślub nie będzie taki jak sobie wymarzyła. W 1185 odcinku ''M jak miłość'' młody lekarz zrobi ukochanej niespodziankę i wyprawi wesele w ''Bistro za rogiem''. We wszystkim pomoże mu oczywiście Kinga (Katarzyna Cichopek). W ''M jak miłość'' Magda nie będzie zachwycona. Nie chciała tak hucznej uroczystości.

"M jak miłość" odcinek 1185 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Magdy i Olka zbliża się wielkimi krokami. W ''M jak miłość'' po dramatycznych przeżyciach związanych z chorobą Madzi, młody lekarz nie będzie zwlekać i załatwi wszystkie ślubne formalności.

Zobacz: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga w szpitalu czuwa przy córce. A gdzie Piotrek?

W 1185 odcinku ''M jak miłość'' Magda będzie miała nie lada niespodziankę. Marszałkówna w skromnej, koronkowej sukience wyjdzie z domu, ale ceremonia nie odbędzie się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zamiast tego, urzędnik zjawi się w Bistro!

Madzia będzie w szoku. Olek chciał jej zrobić niespodziankę, ale ona nie o takim weselu marzyła. Miało być cicho i skromnie, ale Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) widocznie postawiła na swoim...

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Magda przymknie oko na fanaberie teściowej i będzie się świetnie bawić w gronie najbliższych. Najważniejsze przecież, że wyszła cało ze szpitala i może cieszyć się ich towarzystwem. Wśród gości nie zabraknie oczywiście ojca Magdy - Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński), jego żony Krysi (Hanna Mikuć), Pawła (Rafał Mroczek) i Piotrka (Marcin Mroczek), Filarskiego oraz rodziców Olka - Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

Po wzruszającej uroczystości, podczas której urzędniczka ogłosi Magdę i Olka małżeństwem nowożeńcy odbiorą telefon z ośrodka adopcyjnego z Łodzi. Okaże się, że mają spore szanse na adopcję dziecka! Lepiej chyba być nie mogło.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: